Flormar Cherry on Top Koleksiyonu

Flormar Cherry on Top Koleksiyonu'ndan bahsetmek istedim size ve bu koleksiyonun 3 ayrı özelliğinden. Öncelikle şunu hemen söyleyeyim; bu koleksiyon, çok iyi bildiğimiz Flormar Silk Matte serisinin rujları. Farkı tasarımı ve kokusu. Arkadaşlar bu koleksiyon mis gibi kiraz kokuyor. 20 rengi var ve hepsi birçok zevke hitap edebilecek renkler.
 Flormar Cherry on Top Koleksiyonu
 Flormar Cherry on Top Koleksiyonu 

Şimdi bahsettiğim 3 özelliğe geçeyim, sonra da bendeki renklere bakalım.
Flormar Cherry on Top Koleksiyonu'nda ilk fark Flormar'ın 50.yılına özel bir çalışma olması. İkincisi ise dünyaca ünlü tasarımcı Yazbukey ile çalışmış olması. Yazbukey'in, tasarımların kirazlı olması ile ilgili şöyle bir açıklamasını duydum. Diyor ki "pastalara son dokunuş olarak süsleme aşamasında kiraz kullanılır. Ben de Flormar'ın 50.yılında kutlama ürünlerine bunu düşündüm" diyor.
Bu üçüncü fark ise bu koleksiyonun Tohum Otizm Vakfı'na destek verecek olması. Lütfen alışverişlerinizde bu detay aklınızda bulunsun.
Hemen bir not, Flormar Cherry on Top Koleksiyonu sınırlı sayıda üretilmiş. İşte bu sebeple hemen yazısını yazıp sizlerle paylaşmak istedim. Gelelim bendeki renklere.
Flormar Cherry on Top Koleksiyonu swatch

Yukarıdaki fotoğrafta swatchlarını görüyorsunuz. 4 renk de benim zevkime aşırı uygun. Gean rengine benzer farklı markaya ait bir ruj keşfetmiştim geçen yaz. Onu bitirdim, o derece sevdim yenisini almıştım hatta. Şimdi bunu görünce bayıldım. Silk Matte performansında en sevdiğim renklerden biri. Hele ki bronz tende muhteşem. Neyse ben uygulamalı halini de size göstereceğim Instagram'dan. @huzunsarisiblog biliyorsunuz Instagram kullanıcı adım.
Buradaki renkler içinde ikinci favorim ise Bing. Yazımın başında bahsettiğim gibi 20 ayrı rengi var bu koleksiyonun ve dediğim gibi tamamı her makyaj çantasını tamamlayabilecek renkler. Seçmeye kalktığınızda bence bir süre karar veremeyeceksiniz.
Yeni bir yazıda görüşmek üzere.
Sevgiler
 Flormar Cherry on Top yazbukey" Flormar Cherry on Top Koleksiyonu " için 2 yorum:

  1. Renklere bayıldım, güzel bir seriye benziyor hemen alıp, denemeli. Tohum Otizm vakfına destek olacak olması da ayrı bir güzel sebep satınalmak için.Sevgiler..

    YanıtlaSil
  2. Renkler çok güzel özellikle Morello favorim:)!

    YanıtlaSil