Amway Artistry Signature Eyes Volume Mascara

Merhaba
Yine bir maskara deneyimi ile geldim. Amway Artistry Signature Eyes Volume Mascara bugün size bahsedeceğim ürün. Çok uzun zaman önce alıp, kullanmayı unuttuğum ürünler arasındaydı. Yeni bir maskara denesem diye düşünürken aklıma geldi açmadığım maskaralarımın olduğu: Çıkardım ve o gün bugün kullanıyorum. Amway kozmetik ürünleri hakkında çok bir bilgi sahibi değildim aslında. Daha önce markanın genel temizlik ürününü defalarca kullanmış memnun kalmıştım hepsi bu. Bir de markaya ait ürünlerinin içeriklerinin temiz olduğunu bilirim. Bir Amway temsilcisine denk geldiğimde bu maskarayı anlattı ve indirimde olduğunu söyledi birkaç blog yazısı okudum sonra da aldım. En az 2 yıl olmuştur hatta daha fazla. 35-40 lira gibi bir rakama almıştım şimdi bunun iki katı fiyat çok şaşırdım.
Amway Artistry Signature Eyes Volume Mascara

Şimdi geçelim ürüne. Bir türlü fotoğrafını çekemediğim çok zorlandığım bir ambalaja sahip, ömrümü yedi:)) Parlıyor, yansıyor vs Artık olduğu kadar...
Amway Facebook sayfasında şu şekilde bahsedilmiş üründen "İmza kadar cesur kirpiklere sahip olun! ARTISTRY Signature Eyes Volume Mascara, formülü ve MagnaBoost özel fırçası sayesinde tek tek her kirpiği dramatik şekilde yoğunlaştırmak için yaratıldı." denmiş.
Kullanım önerileri de var
*Maskara fırçasını yatay olarak tutun ve kirpik diplerinden uçlarına yukarıya doğru sürün.
*İstenilen etkiyi elde etmek için gerektiği kadar darbe uygulayın.
*Üst kirpikler kuruduktan sonra ürünü alt kirpiklere sürekli bir hareketle uygulayın.
*Makyaj önerisi: daha kalın görünen bir kirpik için maskarayı iki, üç kat uygulayın.
*Parçalanmayı önlemek için maskaranın kurumasına fırsat vermeden tüm katları uygulayın.
*Ekstra etki katmak için son tabakayı fırçayı dikine yana yatmış şekilde uygulayın.
Amway Artistry Volume Mascara

Yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz şekilde bir fırçaya sahip, kıl bir fırça bu. Fazla ıslak bir yapıya sahip değil kıvamında. Hem kullanım önerilerini dikkate aldım, hem de kendi tecrübelerim doğrultusunda kullandım.
Sevdiğim özellikleri de oldu sevmediklerim de. Mesela kirpikleriniz sertleşip kalıp gibi durmuyor bu güzel. Çıkarması eziyet değil bu da güzel. Gün içinde dökülme yapmıyor olması ve topaklanma olmaması da güzel. Ama anlatılan hacim dolgunluk vs durumu anlatıldığı gibi olmadı bende. Günlük kullanabileceğim bir maskara diyebilirim. Çözülmesi o kadar kolay ki, kirpiklerimde bu maskara varken çok terledim ve farkında olmadan elimi gözüme sürdüm pandaya döndüm. Çok dikkatli kullanmak lazım.
Eğer uygun fiyatlı bir ürün olsaydı günlük kullanım kolaylığı açısından tekrar alabilirdim veya kirpikleri kalıp gibi yapmıyor olmasından dolayı. Ama 95 lira bu özellikteki maskaraya veremem işinin doğrusu.
Buradan bişey daha anlıyoruz; okuduğumuz her blog yazısına da güvenmemek lazım.
Yeni bir yazıda tekrar görüşmek üzere.
Sevgiler


"Amway Artistry Signature Eyes Volume Mascara" için 10 yorum:

 1. Amway maskara benim aradığım özelliklerde bir maskara değil. Bu kadar kolay çözülen bir maskarayi cesaret edemem ben kullanmaya :))

  YanıtlaSil
 2. Her blog yazısına gerçekten güvenmemek lazım. Özellikle pr gelen ürünlerde ya da geldiği halde belirtmeden yazan bazı arkadaşların yazısında ürüne bakış açısı yeniden ürün gelsin olunca..... Eski, kaliteli, yazdığına güvendiğim insanlar dışında kaale almıyorum artık. Bilmediğim blogları takip edip, ortak ürün görüşleri, cilt tiplerini inceliyorum. Bazen çok gülüyorum..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bunu aldığım zaman baktığım blogların, bugün gözümde şekli oturdu zaten. Şimdiki kadar tanıyor olsaydım asla itibar etmezdim.
   Ben de her pr ürününü özellikle hediye geldi diye belirtmiyorum ama pr geldi diye de insanların günahına giremem. Büyük terbiyesizlik bu, ciddi anlamda. Ben yakın arkadaşımın ürününü çekinmeden 'beğenmedim' diye yazmış insanım. O sebeple bana aşırı uç geliyor bu durumlar

   Sil
 3. Tesekkurler maskara arayişi icindeydim bu bilgi sevindirdi dogrusu

  YanıtlaSil
 4. kullanmıştım çok hatırlamıyorum ama dediğin gibi 95 etmez etse hatırlardım kesin :-))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle etmez. He Amway ürünü içerikleri için güzel şeyler söyleniyor. Bunu önde tutan varsa verebilir ama benim maskaradan beklentim bu değil.
   'etse hatırlardım' :D :D

   Sil
 5. bencede pahalıymış ya bayanlarında işi zor arkadaş tanıtım için teşekkür ederiz :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bayanların işi gerçekten zor. Hem ekonomik olsun, hem performansı güzel olsun diye debelenip duruyoruz:))
   Ben teşekkür ederim.

   Sil