Avon K-Beauty Koleksiyonu

Merhaba
Bugün sizlerle beraber Avon K-Beauty Koleksiyonu ile ilgili biraz bilgi edinelim istedim. Ben araştırdım, didikledim şimdi size özetleyeceğim. Avon Kore Ürünleri koleksiyonu içinde neler var, vaatleri neler, diğer özellikleri neler? Kısaca bahsedeceğim. İlerleyen zamanlarda da bende olan Avon K-Beauty koleksiyon ürünlerini de deneyip anlatacağım hem burada hem İnstagram hesabımda.
Avon K-Beauty Koleksiyonu

K-Beauty Golden Mushroom Uyku Maskesi/Gece Maskesi
Cildi nemlendirdiği, ışıltı verdiği belirtilmiş. Gece yatarken uygulayıp bırakıyoruz sabah temizliyoruz. Formülünde mantar özü varmış. 50 g olan bu ürün çevirmeli kapağı olan bir kavanozda. Tasarımı da çok eğlenceli.
K-Beauty Dudak Maskesi
Daha önce hiç dudak maskesi kullanmamıştım. Kurumaya çok müsait dudaklarım var, onlar kurur ben koparıp alırım yara yaparım sonra yeniden uğraşırım vs bu sebeple de hemen hemen her dudak bakım ürününü denemeye çalışırım ama böyle bir maske ilk olacak. İçinde Manuka balı ve nektarin varmış. Dudakları yumuşatma ve nemlendirme etkisi olduğu belirtilmiş. Tek kullanımlık bu kağıt maskeyi dudaklarımıza yerleştiriyoruz 5 dakika sonra çıkarıyoruz. Hadi bakalım neler olacak?
K-Beauty Göz Çevresi İçin Maske
Hyaluronik asit içeren bu maskenin vaadi ise göz altlarına tazelenmiş bir görünüm vermek ve nemlendirmek.Tek kullanımlık bu maskeyi uyguluyor, 15-20 dakika sonra çıkarıyoruz ve göz çevresini yormadan masaj yapıyoruz. Denedim hemen sonucu yazıyorum. hidrojel bir göz maskesi bu. Korumalı bir şekilde çıktı ambalajın içinden. Göz altlarıma yerleştirdim söylenen süre kadar beklettim. Evet söylediği gibi sağlıklı bir görüntü verdi, aydınlanmış duru bir görüntü bu hoşuma gitti ancak rakamlara bakınca tek kullanım için ve kısa süreli etki için 30 lira verir miyim onu bilemedim. İndirimli satışlarda bakmak lazım.
K-Beauty Nemlendirici El Kremi
Bu el kremlerinin 3 çeşidi var. Bendeki nilüfer çiçeği özlü, bir de akasya özlü ve süt özlü olanları var. Doğal özlü formülü ile elleri nemlendirip bakımını yaptığı belirtilmiş.
K-Beauty Akağaç Şekeri Özlü Yüz Maskesi
İçinde Kore'ye özgü Akçaağaç şekeri özü varmış. Vaadi ise cilde göz alıcı ve pürüzsüz bir görünüm vermesi. Her ne kadar kağıt maske diye geçse hidrojel maskeler bunlar, yani minik esneme durumu olan maskeler. Kullanım önerisi de maskeyi hafif bastırarak yüzümüze yerleştirmek ve 10 dakika bekleyip maskeyi çıkarmak ve ardından cildimize minik masajlar yapmak. Kırışıklıklar üzerinde de etkili olduğu söyleniyor, deneyip göreceğiz. Bu şekilde bahsetmiş olduğum maskeyi denedim. Evet hafif bir aydınlanma oluştu onun dışında bir fark göremedim. Belki uzun süreli kullanımda bahsedilen kırışıklıklara etki olayını da görmek mümkün olur.
K-Beauty Cica Özlü Kağıt Maske
İçeriğinde cica özleri olan bu maskenin cildi nemlendirdiği ve beslediği belirtilmiş. Kırışıklıkları pürüzsüz hale getirdiği de eklenmiş. Kullanım önerisi yine diğer maske gibi uygula, 10 dakika bekle çıkar ve masaj yap.Bu maskeyi de deneyimledim Akağaç Şeker Özlü Maske etkilerinin aynısını gördüm. Tek kullanımda muhteşem sonuç aldığım maskelerle karşılaştırdığımda sonuçtan çok memnun kalmadım sanırım. Belki de bir süre sadece bu maskeleri kullanmak gerekiyor ama o zaman da bazı vaatler tam anlamı ile yerine oturmuyor. Bilmem ne demek istediğimi anlatabildim mi?
avon kore ürünleri
İşte arkadaşlar Avon K-Beauty Koleksiyonu içinde yer alan ürünler ve vaatleri bu şekilde. Ben dediğim gibi deneyimledikçe sizlerle hem burada hem İnstagram hesabımda paylaşacağım.
Blogumu hala takibe almadıysanız pc için sağ tarafta, mobil için altta göreceğiniz "izleyiciler" kısmından takibe alabilirsiniz.
Yeni bir yazıda görüşmek üzere.
Sevgiler


"Avon K-Beauty Koleksiyonu " için 21 yorum:

 1. Uygulanabilir ideal maske tarifleri için teşekkür ederiz.

  YanıtlaSil
 2. Avon K-Beauty koleksiyonunda maskeler ağırlıktaymış, kağıt maskelerin kullanımı diğer maskelere göre daha kolay göründü bana. Ürünler üzerindeki çizimler de Uzakdoğu'ya has. Hoş görünüyor.
  Bakalım vaatlerini yerine getirebilecekler mi?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bir tanesini kullandım, yazı da güncelleme yapacağım.
   Tasarımlar evet çok hoş

   Sil
 3. oo süpermiş yok yok vallahi bu seride..teşekkür ederzi canım...sevgiler...

  YanıtlaSil
 4. ürünler gerçekten çok şirin uyku maskesini kullanmaya başladım bile..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Benim de ilk kullanacağım o olacaktı ama kağıt maske ile başladım.

   Sil
 5. Avon K-Beauty Koleksiyonu içindeki ürünler ilgimi çekti. Özellikle tek kullanımlık kağıt maske deneyimlerinizi merakla bekliyorum.❤️

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güncelleyeceğim yazıyı, ürünleri kullandıkça.
   Sevgiler

   Sil
 6. Kore kozmetiklerini sıkça duymaya, görmeye başladım. Çok merak ediyorum. Avon K-Beauty koleksiyorunu deneyimlerinizi takip ediyor olacağım.

  YanıtlaSil
 7. Avon k-beauty koleksiyonu içinde en çok uyku maskesini merak ediyorum canım , ilk önce onu denemeni istiyorum. Avon geçtiğimiz yıldan beri çok dikkat çekici ürünler sürüyor piyasaya ,bu cilt bakım maskeleri de bir o kadar dikkat çekici olmuş. Güle güle kullan canım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Avon'u takip edebilmek ne mümkün, dediğin gibi son zamanlara hızına yetişmek mümkün olmuyor.
   Çok teşekkür ederim canım

   Sil
 8. Pratik ihtiyaçları karşılamak için tasarlanmış paket..
  Tanıtım için tesekkurler

  YanıtlaSil

 9. Avon k-beauty koleksiyonu deneyimlerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum.❤️

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Her kullanmamda güncelleyeceğim yazımı.
   Sevgiler

   Sil
 10. Hızına yetişemez oldum Avon'Un. bir kutuyu incelemeye başlamadan 2. hatta 3. geliyor bazen =)) Kbeauty ürünleri getirmeleri de çok iyi oldu.

  YanıtlaSil
 11. Avon ürünlerini uzun zamandır kullanmıyordum ama kore ürünleri her zaman ilgimi çekmiştir
  Bunlara mutlaka bakacağım

  YanıtlaSil
 12. Ne çok maske çeşidi varmış böyle..

  YanıtlaSil