Benri Asetonsuz Süngerli Oje Çıkarıcı

Merhaba
Yine bir tırnak ürünü ile geldim. Benri Asetonsuz Süngerli Oje Çıkarıcı günün ürünü. Benri süngerli aseton diyenler de var, asetonsuz oje çıkarıcı diyen de. Neyse biz üzerinde yazan isim ile bahsetmeye devam edelim.

Benri Asetonsuz Süngerli Oje Çıkarıcı


Uzun zamandır gördüğüm, hatta merak ettiğim halde evdeki farklı marka ve çeşit aseton stoklarından dolayı almayı ertelediğim bir üründü. Ne kadar da tutumlu biriyim :D Bir Gratis alışverişimde gördüm yine ve aldım fiyatı 7.5 liraydı sanırım.
Ürün üzerinde diyor ki:ojelerinizi tırnağınıza zarar vermeden çıkarır, içeriğinde provitamin B5 ve E vitamini vardır. Protez tırnakların üzerindeki cilanın da çıkarılması için uygundur diyor. Ciddi göz tahrişine sebep olacağı için gözlerden korumamız gerektiğini de özellikle vurgulamışlar. Güneş ışığından da uzak tutacakmışız. Bu gibi ürünler için zaten bildiğimiz öneriler ama ben yine de yazmak istedim bu defa.
Benri Asetonsuz Süngerli Oje Çıkarıcı 75 ml. Plastik bir kavanozda. Aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi siyah bir süngeri var. Dörde bölünmüş. Ojeli parmağımızı o kesik yerden yerleştirip bir iki defa çeviriyoruz. Bir çok ojede bu yeterli oluyor.

Asetonsuz Oje Çıkarıcı fiyatı


Koyu renk ojelerde de denedim, 3 gün tırnağımda kalmış ojelerde de denedim. Sonuç gayet başarılı. Ürünün süngeri birkaç kullanımdan sonra küçük küçük dağılıyor, performansı değişmiyor ama zamanla küçük parçacıklar tırnağınıza geliyor. Bunu ne için söylüyorum; bazı süngerli asetonlarda işlev bitince yeni aseton dökülüyor tekrar kullanılmaya devam ediliyor. Bu süngerli asetonsuz oje çıkarıcıda böyle bir tazeleme yapmak sanırım mümkün olmaz. Zaten uygun fiyatlı olduğu için buna gerek duyulacağını da sanmıyorum. İndirim döneminde iki tane daha aldım onların fiyatı da 4.5 lira gibiydi.
Bu arada ürün tırnaklarımı kurutmadı, bununla ilgili bir sorun yaşamadım. Benim için çok önemli bu kısmı atlamamam gerekiyordu.
Yeni bir yazıda tekrar görüşmek üzere.
Sevgiler


"Benri Asetonsuz Süngerli Oje Çıkarıcı" için 14 yorum:

 1. İçerikte besleyici onarıcı vitaminlerin olması harika.İpuçlarını not aldım.Teşekkürler

  YanıtlaSil
 2. Benri asetonsuz süngerli oje çıkarıcıyla bu kolay bir şekilde ojeleri çıkarmak, tırnağa zarar vermemesi ve içerisinde vitaminler bulunması ürünü cazip kılıyor. Fiyatı da uygun. Güle güle kullanın..
  Sevgiler..

  YanıtlaSil
 3. Benri asetonsuz oje çıkarıcı fiyatının uygun olması çok iyi. Benri asetonsuz süngerli oje çıkarıcı yorumları da benim için önemli oluyor. Kullananların deneyimleri sayesinde bizler de yeni ürünlere şans veriyoruz. Güle güle kullan ablam.

  YanıtlaSil
 4. Ben de farklı markalardan kullandım, süngerlerinin parçalanması hiç hoşuma gitmiyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet süngerlerin parçalanması en azından görüntü olarak rahatsız edici ama Benri asetonsuz süngerli oje çıkarıcı, süngeri parçalanana kadar iyi performans gösteriyor.

   Sil
 5. ben süngerli oje çıkartıcı sevmiyorum sanırım .-))) hiç biri bana yeterli gelmiyor hep bir bahanem oluyor .-)))))

  YanıtlaSil
 6. Benri asetonsuz süngerli oje çıkarıcı merak ettiğim bir üründü. Oje deyince akla aseton geliyor direkt olarak. Aseton kullanmadan temizlik işlemi yapmak rüya gibi bana göre. Tahminimce kokusu da yoktur?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aslında kokusu var da rahatsız edici boyutta değil

   Sil