New Well Ürünleri Ve Deneyimlerim

Size bugün New Well Ürünleri hakkında biraz bilgi vermek için geldim. New Well ürünleri nerede satılıyor sorusu en çok sorulanlardan, o konuda da bilgi vereceğim.  New Well Ürünleri kullananlara şöyle bir baktım; en yaygın olanı New Well Derma Cover Fondöten. Zaten ben de sadece bu ürünü biliyordum diğer ürünleri yeni öğrendim. Şimdi kısaca bende olan New Well ürünlerine bir bakalım.

New Well Ürünleri


Newwell Concealer : Göz çevresindeki noktasal kusurları kapatmayı vaat eden bir ürün. Makyajın mat ve kusursuz olmasını sağladığı ayrıca göz altında aydınlık verdiği vaatler arasında. 4 ayrı rengi mevcut.
Newwell Likit Ruj : Hızlı kuruma, gün boyu kalıcılık ve mat görünüm vaat eden bu ruju hemen kullandım. Geç sabitleniyor ki bu benim işime geliyor, hataları hemen düzeltmek mümkün oluyor. Duruşu ve kalıcılığı ilk gözlemlerime göre iyi. Bölünme ve parçalanma sürelerini inceleyip bağımsız bir yazı yazacağım.
Newwell Makyaj Bazı : Gözeneklerin ve ince çizgilerin görünümünü azaltması, hafif ve yağ içermeyen formülü cildi matlaştırıp, pürüzsüz görünmesini sağladığı vaatlerinden. Makyajın kalıcılığını artırması, paraben içermemesi de notlar arasında. Yağlı, normal ve karma ciltler için tek başına ya da fondöten altına uygulanabileceği de söylenmiş. Kozmetik ürünlerini daha net göstermesini gözlemledim ancak diğer incelemeleri de yapıp sizlerle paylaşacağım.
Newwell Highlighter : Başka hangi renkleri var bilmiyorum ama bendeki, hem renk hem yapı olarak çok tehlikeli çooook. Çok kontrollü uygulamak lazım, son zamanların moda tabiri 'uzaydan görünmek' bu ürün için sanırım uygun olur. Gerçekten bu anlamda çok iyi. Ancak kalıcılığı ve diğer özellikleri için inceleme yazısı daha sonra gelecek. Biraz deneyimleyeyim...
NewWell Derma Cover Fondöten : Uzun zamandır fazlaca adını duyduğumuz bir ürün. Blog yazısı için fotoğraflayamadım o sebeple deneme şansım olmadı. Dövme kapatan fondöten diye bilinecek kadar ünlü bir ürün. Detaylı didiklenip paylaşılacak.

Gelelim New Well ürünleri nerede satılıyor sorusunun cevabına: New Well ürünlerine markanın kendi sitesi www.newwell.com.tr'den ulaşabileceğimiz gibi Gratis, Rossmann, Eve Shop ve Watsons gibi kozmetik mağazalarından ulaşabiliyoruz. Ben bugün Cossta mağazasında da gördüm mesela.
Ürünlerin tamamı detaylı olarak gerek burada gerek sosyal medya hesaplarında yazılacak, çizilecek paylaşılacak.

Yeni bir yazıda görüşmek üzere.
Sevgiler

New Well ürünleri nerede satılıyor"New Well Ürünleri Ve Deneyimlerim" için 9 yorum:

 1. Göz çevremde hafif noktalar vardı.Kullanınca yüzümdeki noktalar geçti.Güzel öneri için teşekkürler.Sizin gibi profosyonel kullanıcılar mutlaka takip edilmeli.

  YanıtlaSil
 2. şimdilik sadece makyaj bazını denedim çok beğeneceğim gibi durmuyor ama bakalım.. fondöten hakkında çok olumsuz yorum görüp almaktan vazgeçtim.. senin de yorumlarını bekliyorum :-))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben makyaj bazını iki defa tüm gün kullandım, bir sorun yaşamadım sevdim. Kullanıp yazacağım hepsini

   Sil
 3. Newwell likit rujun rengini çok sevdim. Newwell Derma Cover Fondoten de dövme kapatan fondoten olmasıyla epey iddialı görünüyor.. Detayları bekliyor olacağım.
  Sevgiler..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İlk günden beri kullanıyorum. Bitirdiğim nadir rujlardan olacak sanırım New Well likit ruj

   Sil
 4. Çok kapatıcı ve kalın yapılı olduğu söylendiği için yanaşmadığım fondöten :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Newwell Derma Cover Fontöteni henüz açmadım. Deneyeceğim bakalım nasıl?

   Sil