Gillette Venus Swirl Kadın Tıraş Makinesi


Gillette Venus Swirl Kadın Tıraş Makinesi bugünün blog yazısı. Aslında ilk defa böyle bir ürün yazısı yazıyorum ancak İnstagram paylaşımım sonrası Gillette Venus Swirl yorumları isteyen çok kişi oldu.  Gillette Venus Swirl kullananlar genel olarak memnun şimdi de ben anlatacağım.
Öncelikle ürünü birçok kozmetik mağazasında ve marketlerde bulmak mümkün. Ayrıca Gillette Venus Swirl yedek başlıkları da satılıyor.

Gillette Venus Swirl Kadın Tıraş Makinesi


Sizlerle bu ürünü Hobi Parfümeri Alışverişim yazımda tanıştırmıştım ve hemen deneyimlemeye başladım. Özellikleri ve vaatleri ile giriş yapalım, sonra deneyime geçelim.
Gillette Venus Swirl Kadın Tıraş Makinesi iki ayrı parçadan oluşuyor. Tutma kısmı ve bıçakların bulunduğu bölüm. Ürünün sitesinde aynen şöyle yazılmış "En gelişmiş tıraş makinemiz, Flexiball teknolojisi sayesinde kıvrımlara uyum sağlar, diğer tıraş makinelerinin atlayabileceği tüyleri yakalayarak neredeyse hiçbir tüyü kaçırmaz. Venus Swirl devrim yaratan FLEXIBALL teknolojisi ve 5 adet basınca uyum sağlayan Contour bıçak ile tasarlanmıştır. Mükemmel pürüzsüzlük için Flexball teknolojisi ile kıvrımlara uyum sağlar ve neredeyse hiçbir tüyü atlamaz. Su ile etkinleşen MoistureGlide serum inanılmaz kayganlık sağlar Gelişmiş ergonomik ve ince gövde"

Gillette Venus Swirl kullananlar


Ürün tutuşu sorunsuz, bıçakların bulunduğu bölümün montajı da gayet kolay. Kullanım esnasında MoistureGlide adı ile belirtilmiş serumu fark ediyorsunuz, bu da işlemi kolaylaştırıyor. Ciltteki tüyleri yine bahsedildiği gibi alabiliyor. Sadece kısa süre sonra tekrar uygulama yapmak isterseniz aynı başarıyı göstermiyor. Yani bir süre daha beklemelisiniz tüylerin ortaya çıkmasını.
Tıraş bıçaklarının tüyleri sıklaştırdığı ve kalınlaştırdığına inananlardanım ancak kriz anında gayet pratik olduğunu da biliyor ve mutlaka bulunduruyorum evde.
Gillette Venus Swirl Kadın Tıraş Makinesi dediğim gibi kolay ulaşılır bir ürün. Yedek başlıklarının olması da avantaj. Gillette Venus Swirl fiyat bilgisi soranlar için, baktığımda ortalama 35 lira civarında. Kısaca yedeklerini de alıp banyo dolabıma koyacağım bir ürün.

Yeni bir yazıda görüşmek üzere.
Sevgiler


"Gillette Venus Swirl Kadın Tıraş Makinesi" için 2 yorum:

  1. Hobi mağazasında çalışan bir arkadasım da önermişti bana ancak bende sizinde dediğiniz gibi tuyleri sıklastirma ve kalinlastirdigini düşündüğüm icin pek sıcak bakmamıştım.
    Aslında zor zamanlar icin alınıp kullanılabilir
    Sevgiler ����

    YanıtlaSil
  2. Genelde başka epilasyon yöntemi kullansam da zor zamanlarımda ben de Venus riviera kullanıyorum.Venus'ün tıraş bıçakları genel anlamda başarılı.Sevgiler

    YanıtlaSil