Remove Retouch Pen Yüz Bölgesi Sir Ağda Kalemi

remove-retouch-peni-sir-agdaMerhaba Arkadaşlar

Kadın erkek bir çok kişinin sıkıntısı olan istenmeyen tüyler sorunu için bir ürün denedim. Retouch Pen Yüz Bölgesi Sir Ağda Kalemi şimdi size bu ürün ile ilgili düşüncelerimi anlatacağım.

Önce ürünün vaatleri ve paket içeriğinden bahsedeyim. Detay bölgelerdeki tüyleri almak amaçlı üretilmiş, pratiklik sağlaması zamandan kazandırması planlanmış. Kaş, dudak üstü gibi bölgeler hedeflenmiş. Üç ayrı çeşidi var, İnatçı ve sık tüyler, normal tüyler ve hassas ciltler. 1.5 mm ve daha uzun tüyleri alabileceği de belirtiliyor. Paket içinde bir tane ağda kalemi, iki tane temizleme mendili ve 20 adet minik ağda bezi. 


Plastik bir ambalajı var. Dolu bir enjektör düşünün. Ucu kesik ve ürünü uca getirmek için bir asansör mekanizması mevcut. 

Remove Sir Ağda yorumları


İlk aldığımda oldukça sevinmiştim, kendi kendime yaparım büyük kolaylık diye düşünmüştüm ama zaman içerisinde ürünü gözümde fazla büyüttüğümü gördüm. Nasıl mı? Evet tüyleri alıyor ama içinden çıkan ağda o kadar koyu ki ince bir tabaka halinde yayabilmek nerede ise mümkün değil.  Onu kesik uçla başarmaya çalışırken uca yeniden ürün gelmesi de cabası. Acaba ben mi başaramadım dedim ama bir kaç dikkatli deneme sonrası ürünün bana göre pratik olmadığını görmüş oldum. Evet tüyleri alıyor onda bir sorun yok, sadece uygulama bölümü beni baya uğraştırıyor. Yani açık ara ağda bantlarını tercih ederim. Sür-çek. Bir de kaşlara uygulayanlar varmış ki son zamanlarda tv de reklamları bolca dönüyor. Bana göre büyük risk Allah muhafaza ödüm koptu asla deneme yapamadım kaş bölgesinde. Bu arada cildimde herhangi bir irritasyona da sebep olmadı.

Remove Retouch Pen Yüz Bölgesi Sir Ağda Kalemini, söylenildiği kadar pratik bulan var mı bilmek isterim.
Yani bir yazıda görüşmek üzere.
Sevgiler
"Remove Retouch Pen Yüz Bölgesi Sir Ağda Kalemi" için 13 yorum:

 1. Ben de ufak serit gibi bantlar var biyik bölgesi icin kullaniyorum. Zaten ince tüyler yilda birkac kez yetiyor. Kaslarim da az neyse ki böyle seyler kullansam aliveririm hepsini sakarim zaten ������

  YanıtlaSil
 2. Ben de kullandım. Çok iyi düşünülmüş ama başarısız olmuş bana göre.. Tüyleri temizlemede de yarı yolda bıraktı :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet iyi düşünülmüş olsa sonuç tatmin edici olmadı bende

   Sil
 3. kuaförde yaptırıyorum genelde böyle işlemleri evde hiç yapamam kendim..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Benim ufaklık doğana kadar ben de kuaförde yaptırıyordum ama sonra zaman sıkıntısından bir parça öğrendim. Bu işlem için ayda bir defa kuaföre gidiyorum aralarda kendim halletmeye çalışıyorum. Bir kaş düzeltmeyi öğrenebilseydim. Sıfır yetenek

   Sil
 4. Merhaba, yazınız için teşekkürler. Blog yazarlarının buluşma ve sosyal paylaşım noktasına sizleri de bekleriz. Böylelikle içeriklerinizi bloggerlara tanıtabilir ve diğer bloggerlar ile kolaylıkla irtibat kurabilirsiniz.

  YanıtlaSil
 5. Never used similar products but I need them so it might be a good idea to try this pen.
  Have a beautiful evening.
  Regards,
  Flo

  YanıtlaSil
 6. Bu ürünü bende çok merak ediyordum .İyi ki satın almamışım. Uğraştırıcı bir ürün ise uzak durayım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. pratik diye çok heveslenmiştim mantık güzeldi ama olmadı bir türlü

   Sil
 7. Ben lazere gidiyorum oldukça pratik oluyor can yakıyor ama tüyler kıllar en azından 1-2 ay sonra çıkıyor

  YanıtlaSil