Gün Evinizde Başlar Hüzün Sarısı'nda Devam Eder...

Yves Rocher’nin Argan Yağı Bakım Serisi ile Işıldayın!Yves Rocher Bitkisel Kozmetik Laboratuvarları’nın Argan Yağı Bakım Serisi ürünleri yenilenen ambalajlarıyla göz dolduruyor. 

Yüzyıllardır Fas'lı kadınların güzellik sırrı olan mucizevi Argan Yağı; seride yer alan Kadife Vücut kremi ve Kadife Vücut peelinginin temel içeriğini oluşturuyor.. Argan yağı, cildinizi besler, yumuşatır, nemlendirir ve cildinize göz alıcı bir ışıltı verir. Kusursuz bir nemlendirici olan Kadife Vücut kremi, içerdiği Organik Portakal Çiçeği özleri sayesinde cildinize ferahlatıcı ve canlandırıcı bir his kazandırır. Portakal Çiçeğinin hoş kokusu ve sakinleştirici etkisiyle Organik Arganın mucizevi yumuşaklığını birleştiren bu krem cildinize kadife yumuşaklığını taşır. Hızla emilen yumuşak dokusu ile kullanımı keyiflidir. Kadife Vücut Peeling’inin içeriğinde Argan yağının yanı sıra Fas kili yer alıyor. Kil, cildinizi ölü hücrelerden arındırmaya yarıyor.


  Yves Rocher, Kadife Vücut Peelingi- 49.90 TL 
Yves Rocher, Kadife Vücut Kremi- 49.90 TL


*basın bültenidir*

2 yorum:

  1. Vücut peelingi aklımda olsun. fiyatın yüksek olması sanırım organik argan yağı içermesinden. Kaç ml olduğunu göremedim ama uygunsa doğum günü kampanyasından faydalanırım belki =)

    YanıtlaSil

Blog Tasarım : Sosyal Medya Kafe
Hüzün Sarısı COPYRİGHT © 2014 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.