Hc Foam Cleanser Yüz Temizleme Köpüğü

hc-care-foam-cleanser-yuz-temizleme-kopugu


Merhaba

Sizlerle deneyimi tamamlandıkça Hc Care Cilt Bakım Ürünlerini paylaşmaya devam ediyorum. Bugün Hc Foam Cleanse Yüz Temizleme Köpüğü detayları var. Daha önce de Hc Care Dual Action Çift Fazlı Temizleci deneyimimi anlatmıştım. Marka adı üzerine tıklayarak okuyabilirsiniz.

İnce uzun, mat pompalı bir şişede tüketiciye sunulmuş bu yüz temizleme köpüğü. 200 ml. Adından da anlaşılacağı üzere köpük bir temizleyici. Köpüğü ise oldukça havalı görünümde alttaki fotoğrafta gördüğünüz gibi.


Hc Care Foam Cleanser Yüz Temizleme Köpüğü'nün vaatlerinde makyaj kir ve yağdan cildi temizlediği, bunun dışında cildin canlı ve yumuşak kalmasına yardımcı olduğu belirtiliyor. Ayırca fazla yağdan arındırarak temizleme sonrası kullanılacak nemlendiricinin de etkinisi arttıracağı söyleniyor. 
İçeriğe gelince, paraben ve renklendirici yok. Bir çok benzer ürüne göre masum sayılabilecek bir içeriğe sahip.
Nasıl kullanıyoruz_ Cildi hafif nemlendirip, bir iki pomba avucumuza sıkıp dairesel hareketlerle göz çevresi hariç cildimizi temizliyoruz, duruluyoruz. Tabi tüm köpük ürünlerde olduğu gibi çalkalamayı unutmuyoruz. 
Ürünü her türlü ten makyajı sonrası denedim, karma cilde sahip biri olarak burun kenarlarım da ayrıca denedim; en çok yağ orada var çünkü. 
Ben de bir krem ürün var ruj ve far paleti şeklinde. Yurt dışından bir arkadaşım getirmişti. Sürümü uygulaması ve sonucu kötü olan ancak zor temizlenen renkli şeyler. Ben bu renkli paletin ruj kısmı ile allık yaptım kendime. Çünkü bu temizleme köpüğünün performansını beğendim bu renkli ve zor çıkan ürünle de denemek istedim. Bazen kendimi sahiden sıfırcı hocalara benzetiyorum. İlle bi kusur bulup puan kırmak için. Ve arkadaşlar yanaklarımda 4 saat kalan o garip renkli ürünü de çıkardı bu köpük. Hatta küçük oğlum 'anne yanağındaki yara gibi şey çıkmış' dedi:))
Lafın kısası markanın çift fazlı göz temizleyicisini sevmiştim ama bunu en çok sevdim. Bu arada ürünü kullanmaya başladıktan sonra başka hiç bir ürünle çıkarmadım makyajımı o sebeple net olarak söyleyebilirim; cildimde herhangi bir alerji irritasyona sebep olmadı. Bir de tekrar hatırlatayım cildim karma, kuruya dönük. Sadece burun kenarlarımda hafif yağlanma olur.
Yeni bir yazıda görüşmek üzere.
Sevgiler"Hc Foam Cleanser Yüz Temizleme Köpüğü" için 16 yorum:

 1. Bu markanın hep olumlu yorumlarını duyuyorum.Bu ürünün temizleme performansını siz beğendiyseniz denenmesi gerekenler listesine girer:)Sevgilerimle..

  YanıtlaSil
 2. Direk makyaj çıkarmak için hiç kullanmadım performansı iyidir mutlaka ben son adım olarak yüzümü iyice arındırıp toniğe ve gece kremine hazırlamak için kullanıyorum o şekilde memnun kaldım 😍

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Her türlü temizliği itina ile yaptım Hc Foam Cleanser ile:)

   Sil
 3. ilk kez duyuyorum merak ettim valla:)) güle güle kullan cnm

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hc cilt bakım ürünleri Aralık ayında başladı tüketici ile buluşmaya. Güzel bir lansmanla da tanıtıldı gözünden kaçtı demek:)

   Sil
 4. Bu markayı en kısa sürede deneyimlemek istiyorum. Özellikle sizin yorumunuzdan sonra :) İçeriği de oldukça iyiymiş, ellerinize sağlık <3 :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Markanın denediğim bir çok ürününü sevdim ama bazılarını fazla sevdim:)
   Teşekkürler <3

   Sil
 5. Köpük ürünleri kullanmak daha eğlenceli geliyor bana ,Hc ürünlerini severek kullanıyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Eskiden babam traş olurken izlerdim onu o da köpüğünü burnuma sürerdi nasıl mutlu olurdum. Şimdi ben de köpüklerle oynuyorum. Sahiden çok eğlenceli:)

   Sil
 6. Köpük ürünler benim cildimi kurutuyor, o nedenle pek tercih etmiyorum ama performansı merak ettirdi beni :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. kuruya yakın karma bir cildim var ancak öyle bir sorun yaşamadım Hc Foam Cleanser ile:)

   Sil
 7. HC ne güzel bir marka. Her ürünü güzel cıkıyor cidden. Güle güle kullanın :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bazı markalar sahiden çok özenli. Hem içerik hem performans konusunda. Teşekkür ederim:)

   Sil
 8. Köpük formu ve pompalı ambalajı güzel görünüyor. Güven uyandırması da önemli tabi. Cilde zarar vermeyen hassas bir ürün oluşu benim için de tercih sebebidir.
  Güle güle kullanın.
  Sevgiler..

  YanıtlaSil