Farmasi My Style Quick Dry (Çabuk Kuruyan Oje:)

farmasi-quick-dry-oje


Merhaba

Bugün yeni bie oje yazısı ile geldim. Farmasi My Style Quick Dry Oje. Yani çabuk kuruyan oje de diyebiliriz. 
Blogger arkadaşım Ege Güzeli Mor Hastası, blogumun ikinci yılını kutladığım dönemde (aynı zamanda doğum günümdü) bana bir paket yollamıştı. İçinde Farmasi ürünleri olan bir paket. Bu ojeler de işte o paketin içindeydi. Bir defa daha teşekkür ediyorum kendisine.

Gördüğünüz gibi bende 5 renk var. Aşağıdaki görselde numaraları üzerine yazdım ama kolaj yaparken sildiğim için (burada bana gülebilirsiniz) 526 numaralı mint rengi ojenin uygulanmış halini göremiyorsunuz. İlk fırsatta tekrar kullanıp fotoğraflarım. O kadar garip bir durum ki instagram hesabımda da günün ojesi olarak paylaşmamışım. Sadece o gün elimde Maybelline Baby Skin Minimizer sunumumda görünmüş renk. 
Ojelerin iddiası hızlı kuruması. Evet bu vaadini gerçekleştiriyor. Kullandığım tüm renklerinde hemen hemen özellikler aynı. 6 ml mini şişelerde sunulmuş. Fırçası kısa küt ve uygulanması kolay.


Genel anlamda sevdiğim Quick Dry Serisi'nde 507 numaralı kırmızın 3 katta ancak rengini vermesi, 529 numaralı sarı rengin de fırça izi sebebi ile 3 katta toparlanıyor olması bahsedebileceğim negatif özellikleri.
Kalıcılığına gelince. Top Coat kullanmadım sadece koruma amaçlı baz kullanıyorum oje öncesi biliyorsunuz. Burada uygulanmış hali olmayan mint, dolu dolu 3 gün tırnaklarımda kaldı. Hatta snapcahtte beni takip edenlerle konusu bile oldu, 3 gün aynı oje mi diye:) Diğerleri 2 gün onunda sağ elimin tırnak uçlarında hafif soyulmalarla bana göre orta kalıcılıkta olduğunu gösterdi. 

farmasi-my-style-quick-dry

Ojelerin uygulanmış hali da böyle.
Biliyorsunuz Farmasi ürünleri ancak satış temsilcileri aracılığı ile temin edilebiliyor. Buraya Ege Güzeli Mor Hastası'nın instagram hesabını bağlıyorum. Kendisi satışını yapıyor mu bilmiyorum ama Farmasi ürünlerine ulaşmanız için en azından yardımcı olacaktır.
Yeni bir yazıda görüşmek üzere.
Sevgiler

"Farmasi My Style Quick Dry (Çabuk Kuruyan Oje:)" için 13 yorum:

 1. Bu markanın henüz hiç bir ürününü denemedim. Merak ediyorum ancak internetten alışveriş pek tercih ettiğim bir şey değil. Etrafımda da satan kimse yok öyle. Ojelerin rengi ve tabi ki tırnaklar şahane �� Teşekkürler tanıtıcı yazı için.
  Sevgiler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok başarılı ürünleri var Farmasi'nin. Evet benim çevremde de yakında olan yok temsilci.
   Ben teşekkür ederim ilgine. Bu arada iki tırnağım aynı anda kırılıd ve kestim tırnaklarımı:)

   Sil
 2. Renkler çok hoş tırnaklarına da maşallah kuzum :)

  YanıtlaSil
 3. 524 şahane bir renk. Aklımda bulunsun :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Fotoğraf özürlü olduğumdan net gösterememişim aslında:)

   Sil
 4. Renkler müthiş, tırnaklara da maşallah :)

  YanıtlaSil
 5. Güle güle kullan Nihalcim ben yanlış hatırlamıyorsam Eylül 2014 den Temmuz2016 ya kadar Farmasi danışmanlığım aktifti ama satış yapmak üye yapmak değilde kendim denemek ve arkadaşlarıma da hediye etmek için üye olmuştum siparişlerimide kapattığım instagram hesabımda yayınladım bir çok kez ama temmuzda istifa ettim :) bloggera destek veren firma danışmanına hiç destek olmaz sağolsun:))onuda söylemeden geçmeyim :)

  Renklerin bazıları fırça izi yaptığı söyleniyor seninde dediğin gibi sarı ve görselden anladığım kadarı ile kırmızıda öyle bir sorun olmuş bende iki mordan birinde zaman zaman yaşıyorum yani bazen oluyor bazen olmuyor. Kuruma olayı yüzünden dikkatimi çekti bende malum illa ojemi bozuyorum bi şekilde, bu hızlı kuruma benim gibiler için birebir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben bazı yerlere alışveriş için üye oluyorum böyle.
   Tekrar çok teşekkür ederim:)

   Sil
 6. Öneri ve yorumunuz için teşekkürler. :))

  YanıtlaSil