LR Colours Lipstick

lr-rujlar

Merhaba Lr Colours Lipstick ile bugün ziyaretinize geldik. 
Rujun vaadlerine bakıldığında, ipeksiliğinden, kalıcılığından nemlendirmesinden bahsedilmiş. Ayrıca gün boyu aynı parlaklığı koruyacağını vaat etmiş. Bu arada biliyorsunuz Lr ürünleri temiz içerikli olarak bilinir.
Lr rujlarda çok fazla renk seçeneği olmadığını da belirterek gözlemlediğim özelliklerine geçeyim. Bendeki rengi kırmızı 98 numara. Siyah bir ambalajda. Kapağın üstü şeffaf. Oradan rengi görebiliyorsunuz.
Aşağıdaki fotoğrafta rengi tam olarak yansıtmaya çalıştım.

Muhteşem bir kırmızı olduğunu söylemeliyim. Yani öyle göz yoran bir kırmızı değil. Vaatlerinde bahsettiği gibi, nemlendirme özelliği var, sürümü yumuşak. Hatta kontrollü sürmenizi gerektirecek kadar yumuşak. Çok parlamasa da satin bitişli, yani benim sevdiğim. Yalnız kalıcılığı konusunda vaatlerle aynı fikirde değilim:) Bir rujun vaatlerinde 'kalıcı' ifadesi varsa insan biraz kalmasını bekliyor tabi. Çay kahve içimi sonrası mutlaka ama mutlaka tazelemek gerekiyor., deforme oluyor çünkü. Herhangi birşey yiyip içmezseniz 3 saat kadar kalıyor. Fazlası yok. 


'ben şu ruju alayım bari' deyip, bir Lr iş ortağına başvurursanız rakam yüksek gelir, yani performansa göre yüksek gelir. Ama siz de lr iş ortağı olursanız, benim gibi %40 gibi güzel indirimlerle alabilirsiniz ürünleri. O zaman bu ruja vereceğiniz rakam da tam yerinde olur.
Eğer kalıcılık vaat etmesiydi 9 alırdı benden ama şu şartlarda notum 7.
Yeni bir yazıda görüşmek üzere.
Sevgiler


"LR Colours Lipstick" için 6 yorum:

 1. Hiç kırmızı ruj kullanmadım. Kullanamayanlardanım.

  YanıtlaSil
 2. Vallahi sürekli gelen mesajlar yüzünden isinamadim markaya. Yoksa temiz icerikli guzel ürünleri vardir ama henuz isinamadim :)

  YanıtlaSil
 3. Katılıyorum tamamen.Sürümü ve yapısı çok güzel,rengi de.Ancak kalıcılık doğru bir ifade değil bu ürün için..

  YanıtlaSil
 4. Yazın çok güzel olmuş canım, devamını bekleriz tanıtımlarına bayılıyorum :)

  YanıtlaSil