Hüzün Sarısı Youtube Kanalı

Fazla uzun olmayan bir duyuru ile bir iki dakika vaktinizi almak istiyorum. Konu Hüzün Sarısı Youtube Kanalı. 2018 yılında yazdığım bu yazıyı güncelleme gereği duydum.

Hüzün Sarısı Youtube Kanalı

Eski takipçilerim biliyordur, bir kanalım vardı taleplere göre profesyonel olmayan videolar çekiyordum ancak yaşadığım teknik bir sorun sebebi ile kanalımı sildim ve yenisini açtım. Oradaki videolarımdan ise talep üzerine çektiğim 3 videoyu yeni kanala yükledim. Kanal sıfırlanınca yüzlerce abone de sıfırlandı tabi ki, sil baştan yaptım.
Youtube videosu çekmek veya blog yazısı yazmak heyecan ve heves işi. Benden istenen yeni videoları listeledim, kısmet olursa çekeceğim ama eskisi gibi tıklanma izlenme yorum alamıyorum, bunun sebebini de anlamış değilim. Kozmetik videoları, ürün tanıtım videoları, alışveriş videoları var sırada ama dediğim gibi "video çek" diyen o kadar insan varken izlenme olmaması hevesimi kırıyor. Bana destek olmak ve kanalıma abone olmak için yan taraftaki, (mobil okuyorsanız aşağıdaki) sosyal medya ikonlarından youtube ikonuna tıklayıp ulaşabilirsiniz veya tam burayı tıklayarak da kanala ulaşabiliyorsunuz.
Bu arada benden istediğiniz videolar var ise yorum bölümünde belirtmenizi rica ediyorum. Bilgim dahilinde ve tecrübem dahilinde ne var ise listeye alacağım. Tıklamalar ve aboneler doğrultusunda da çekmeye devam edeceğim inşallah.
Sevgiler


"Hüzün Sarısı Youtube Kanalı" için 16 yorum:

 1. Ben aboneyim zaten Nihal Hanımcım. Mutlaka eski takipçilerinizden de yüksek sayıya ulaşacaksınız, moralinizi bozmayın. Ben anlatım tarzınızı çok beğeniyorum. Sevgilerimle...

  YanıtlayınSil
 2. Takipteyim, yeni videolarınızı bekliyorum.

  YanıtlayınSil
 3. Ben aboneyim zatennnnn ,umarım istediğin sayıya bir an önce ulaşırsın arkadaşım :)

  YanıtlayınSil
 4. Yenisinden devam ediyoruz bizde:)

  YanıtlayınSil
 5. Ben de aboneyim yeni kanala sanirim tekrar kontrol edeyim.

  YanıtlayınSil
 6. Abone oldum, Öykü Yıldırım ismim :)

  YanıtlayınSil
 7. Hüzün sarısı youtube kanalına abone oldum canım :)

  YanıtlayınSil
 8. Bana çok hitap etmese de destek için abone oluyorum. 173. aboneniz oldum...

  YanıtlayınSil
 9. Youtube kanalına aboneyim ablam. Hüzün Sarısı hediyeleşme etkinliklerin harika oldu. Tebrik ederim. Youtube kanalında da başarılar dilerim. Her zaman her konuda destekliyorum ablam.

  YanıtlayınSil