Gün Evinizde Başlar Hüzün Sarısı'nda Devam Eder...

Hüzün Sarısı Youtube Kanalı


huzun-sarisi-youtube
(küçük emrah bakışı :D)

Merhaba Arkadaşlar;

Fazla uzun olmayan bir duyuru ile bir iki dakika vaktinizi almak istiyorum. Konu Hüzün Sarısı Youtube Kanalı.

Biliyorsunuz bir kanalım vardı taleplere göre profesyonel olmayan videolar çekiyordum ancak yaşadığım teknik bir sorun sebebi ile kanalımı sildim ve yenisini açtım. Oradaki videolarımdan ise talep üzerine çektiğim 3 videoyu yeni kanala yükledim. Kanal sıfırlanınca 400 üetü abone de sıfırlandı tabi ki, sil baştan yapıyorum.

Youtube videosu çekmek veya blog yazısı yazmak heyecan ve heves işi. Benden istenen yeni videoları listeledim, kısmet olursa çekeceğim ama youtube da blog adımı alabilmek için 200 abone olma şartı ile demoralize oldum ve bekletiyorum video işini.

Bu yeniliği sosyal medya hesaplarımda duyurdum ancak bu gece blog izleyicilerim ile paylaşmadığım aklıma geldi ve hemen yazmak istedim. 

Kanalıma abone olmak için yan taraftaki (mobil okuyorsanız aşağıdaki) sosyal medya ikonlarından youtube ikonuna tıklayıp ulaşabilirsiniz veya TAM BURAYI tıklayarak kanal ulaşabiliyorsunuz.

Bu arada benden istediğiniz videolar var ise yorum bölümünde belirtmenizi rica ediyorum. Bilgim dahilinde ve tecrübem dahilinde ne var ise listeye alacağım ve 200 kişi tamamlanıp kanal ismime kavuştuktan sonra sıra ile çekmeye başlayacağım inşallah.

Sevgiler

 (şaşkın)

(poza bakın, ne varsa yukarda :D)

10 yorum:

 1. Ben aboneyim zaten Nihal Hanımcım. Mutlaka eski takipçilerinizden de yüksek sayıya ulaşacaksınız, moralinizi bozmayın. Ben anlatım tarzınızı çok beğeniyorum. Sevgilerimle...

  YanıtlaSil
 2. Takipteyim, yeni videolarınızı bekliyorum.

  YanıtlaSil
 3. Ben aboneyim zatennnnn ,umarım istediğin sayıya bir an önce ulaşırsın arkadaşım :)

  YanıtlaSil
 4. Yenisinden devam ediyoruz bizde:)

  YanıtlaSil
 5. Ben de aboneyim yeni kanala sanirim tekrar kontrol edeyim.

  YanıtlaSil
 6. Abone oldum, Öykü Yıldırım ismim :)

  YanıtlaSil

Blog Tasarım : Sosyal Medya Kafe
Hüzün Sarısı COPYRİGHT © 2014 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.