Rival de Loop Young Oje Temizleyici

rival-de-loop-young-oje-aseton


Merhaba

Rival de Loop Young Oje Temizleyici bugünün konuğu. Daha önce sizlerle paylaştığım Project Pan başlıklı yazımda bu ürün de var, yani bu yıl bitmeden bitecek ürünler arasında Rival de Loop Young Aseton.

150 ml olan bu ürün, markanın diğer ürünleri gibi vegan tabi. Aloe Vera içeriyor ve orman böğürtleni içeriyor. Asetonsuz olduğu iddia ediliyor. 
Peki ben bu asetondan memnun kaldım mı? Alttaki fotoğrafta gördüğünüz gibi kontrolü zor bir kapakla karşılaşıyoruz. Yani pamuğa dökerken foşş diye gelebilir dikkat etmek lazım. Keşke bunlara dikkat edilse benzer ürünlerde. Yani durum böyle olunca işlevi çok iyi olan bir ürün olsa bile pratik olmadığından soğuyabiliyor insan. bunun dışında sevmediğim bir özelliği de keskin kokusu. Camlar kapalı olduğunda kullandığımda odayı kaplıyor koku o derece ağır geliyor bana. Hatta geçen akşam snapchat hesabımda da uygulama esnasında oradaki takipçilerime bahsetmiştim durumdan. Bu arada bilmeyenler için snap adım huzunsarisi oraya da beklerim. He bir de yazmadan önce sadece bir tane yazı buldum Türkiye içinde bu ürünle ilgili, o da mis gibi kokudan bahsetmiş. 3 dakikalık bir şok yaşadım. Kullanan varsa lütfen söylesin bende mi tuhaflık?

Oje temizlemesine gelince evet başarılı, gerçekten başarılı. Nemlendirme vs hissetmedim ama benim gibi ojeleri çıkardıktan sonra hemen ellerinizi yıkayanlardansanız bu durum sorun olmayacaktır. Yine de nemlendiren bir oje çıkarıcı tercihim olurdu tabi. 
Geçenlerde yazdığım bir ürün yazıma "10 üzerinden puan verseniz" diye bir yorum gelmişti bundan sonra unutmazsam puan da vereyim bütün bilmişliğimle:) Mesela bu ürün benden geçer not aldı ojeyi çıkarma performansından dolayı. Ama kırdığım notlar kokusu ve kapağı için. Verdiğim not ise 6
RDL  ürünleri biliyorsunuz Rossmann Mağazaları'nda satılıyor.
Yeni bir yazıda görüşmek üzere
Sevgiler


"Rival de Loop Young Oje Temizleyici" için 9 yorum:

 1. Yanılmıyorsam ürünü kullanmıştım, kokusu öyle çok güzel değildi. Çıkartması da süngerli asetonlar kadar rahat ve kolay gelmemişti bana. Sanki boca edercesine kullnarak ancak temizliyordum...

  YanıtlaSil
 2. Sanırım bütün oje temizleyiciler ağır kokuyor bende yves rocherdan almıştım kokusundan burnumu kapatarak siliyordum :D Çok ağırdı ^^ Bu da aklımda olsun <3

  YanıtlaSil
 3. ürünü kullanmadım yakınımda Rossmann yok, ama kapak kısmı çok düşüncesizce yapılmış minik delikli bir kapak takılsa kullanım kolaylığı sağlarmış, paylaşımınız için teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 4. Böyle durumlar için ben pompalı aseton şişelerimi atmıyorum ve yeni asetonlarımı hep o şişelere boşaltıyorum Nihal Hanım. Koku hassasiyetimiz ortak, çok güzel bile koksa, keskin kokulara pek dayanamıyorum. Ellerinize sağlık...

  YanıtlaSil
 5. Gülümsetti bu yazi beni :) Kullanmadim ama keskin kokular beni de rahatsiz eder, uzak durmam daha dogru gibi

  YanıtlaSil
 6. Ojeyi çıkarma başarısı güzel ama bende kokyya çok takılananlardanım. Evde 2 tane küçük çocuk olunca dahada hassas oluyorum malum canım güle güle kullan :)

  YanıtlaSil
 7. Puanlama sistemi gerçekten çok mantıklı olmuş <3

  YanıtlaSil
 8. oje-siliciler neden hep ağır kokar ki hiç kokusuz olsa çok daha iyi:)

  YanıtlaSil
 9. kokusu çok ağır gelmişti bana incelediğim zaman. eğer 10 üzerinden 6 alıyorsa olmasa da olur demek ki =) elinize sağlık güzel yazı için teşekkürler =)

  YanıtlaSil