Rossmann Flink&Sauber Islak Yer Bezleri

islak-yer-bezleri


Merhaba

Bugün farklı bir ürün ile karşınızdayım. Rossmann Flink Sauber Islak Yer Bezleri. Bir süre önce yaptığım Rossmann alışverişimde almıştım. Aslında yeni bir ürün değil(miş) Flink Sauber Islak Yer Bezleri ama ben yeni farkettim. Rossmann'a her gittiğimde kozmetik ürünü aldığım ve gözlerim hep kozmetik ürünü aradığı için sanırım:)

Önce biraz ürünün özelliğini anlatayım. 22x30 ölçülerine 16 adet ıslak yer bezi var paketin içinde. Bendeki limon kokulu, yine başka narenciye kokulu çeşitleri mevcut tabi. Alıştığımız ıslak mendiller gibi paket üzerindeki kapağı açıp ihtiyacımız kadarını alıp kullanabiliyoruz. Ardından tabi kapağı kapatıyoruz.

Bu ıslak yer bezlerini ıslak zeminlerde, laminant döşemelerde kullanabiliyoruz. Ayrıca fayans muşamba gibi zeminlerde de kullanabiliyoruz.

Aldığım günden beri deneyimliyorum. Ve ilk cümlem şu; Flink Sauber Islak Yer Bezleri'ni kesinlikle öneriyorum. Gidin gidin alın ve stoklayın. 

Ben bu ürünü çok pratik buldum. Mutfakta anlık temizlikte kullandım. Bir gece önce yere damlamış ve kurumuş olan, küçük oğlumun çilekli çikolatalı sütünün kuruyan lekesini iki dokunuşla temizlemesine bayıldım. Odaların günlük temizliğinde başarılı buldum. Silerken yırtılmıyor, tüy bırakmıyor ne varsa komple topluyor. 

Bu ıslak yer silme bezlerini ben elimle kullandım, her hangi bir aparatla değil. Keşke ölçüleri biraz daha büyük olsaydı da evin detay temizliğinde de (kıyı köşe temizlik dediğimiz), kullanabilseydik. Ama böyle de büyük kolaylık oldu benim için. Dediğim gibi bendeki limon kokulu, memnun kalınca yine aldım o da limon kokulu. Kullandıktan sonra 1-2 saat evin içimde o koku rahat kalıyor sonra hafifleyerek gidiyor.

Özellikle zamanı yetiştiremiyorsanız, çocuğunuz varsa evcil hayvanınız varsa ve ani misafirlere müsait bir evse eviniz, mutlaka edinin derim.  Fiyatı da çok iyi. Şu paket için 3.90 gibi bir rakam ödedim:)

flink-sauber-islak-yer-bezleri

Yeni bir yazıda görüşmek üzere 
Sevgiler"Rossmann Flink&Sauber Islak Yer Bezleri" için 18 yorum:

 1. Süpermiş... Tam benlik. Ufaklık durmadan yerlere birşey döküyor.

  YanıtlaSil
 2. Bu bezler benim de hiç dikkatimi çekmedi, Rossman'da kozmetik dışındaki bölümlere hiç uğramıyorum ki... :)) Benim gibi zaman sıkıntısı olanlar için çok iyiymiş. Mutlaka alıp deneyeceğim. Günlük işimi çözse yeter :) Çok teşekkürler... <3

  YanıtlaSil
 3. ilk defa duydum bende çok iyiymiş bende en kısa zamanda alayım bu kullanışlı ürünü teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 4. Uzun zamandır kullanıyorum, favorim. Elde kova bez uğraşmıyorum 😂 Benim paspasım buna uyduğu için kenarlarından sıkıştırıp, kullanıp atıyorum. Cam bezleri de var, denedin mi bilmem ama bir bak derim ;) Domol' ün bu metal alanlar , msuluk banyo başlığı için olan temizleyicisi falan pırıl pırıl yapıyor; ne su damlası izi ne kireç ✌️ Ay önereceğim çok şey var bir kısmını hijyen ekibi yazılarımda zaman zaman öneriyorum 😂 Keşfedecek çok şey var benim için 😅

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Paspasa hiç ölçmedim ama uymaz gibi geldi yine de bir bakayım. Tamam onlara da bakayım:)

   Sil
 5. Tavsiyemiz için teşekkürler :D kesin alıcam çok saol :D

  YanıtlaSil
 6. Çok pratik bir ürünmüş. Evde bulundurmak lazım.

  YanıtlaSil
 7. Hayalimdi gerçek olmuş bile :D çok beğendim.
  ıslak mendil kullanmışlığım var mıydı?? Sanki vardı :)
  Fiyatı da uygunmuş...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gerçekten çok sevdim. 16 bez için bu rakam çok iyi:)

   Sil
 8. Yazıyı okurken ben de biraz büyük olsaymış keşke diye içimden geçirdim. Ama bu kadar iyi bir ürünü daha iyi kullanımlar için geliştirebileceklerini düşünüyorum. Umarım olur... ben de ilk fırsatta alıp deneyeceğim..
  Sevgiler..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet büyük boylarını da satışa çıkarsalar muhteşem olur. Çek sil at:)

   Sil
 9. ilk kez görüyorum ve çok hoşuma gitti :)) annem sürekli odanı temizle dediği için bununla hoop hemen temizlerim ki :) fiyat olarak da uygunmuş ohh mis gibi :)

  YanıtlaSil
 10. Harika bir ürün . Daha önceleri Türkiye de bulunmuyordu. Çok pratik ben yerlerde silme aparatım var ona takıyorum yerleri silip atıyorum. Bu şekilde kullanmayıda tavsiye ederim. Bu markayı da mutlaka alacağım.

  YanıtlaSil