İğne Oyası Modelleri Havlu Kenarları

Merhaba

Bugün sizlere Türkiye'nin el işleri ve hobi blogu ve içerisinde yer alan havlu kenarları, iğne oyaları yeni hobiler sitesini tanıtacağım.  

El işleri ile uğraşan kişiler için birbirinden güzel hobiler paylaşılan yeni hobiler sitesinde örgüler, el işler, dekorasyon, geri dönüşüm projeleri gibi kategoriler yer almaktadır. Boş vakitlerinizi değerlendirmek istiyorsanız bu hobiler ile ilgilenebilirsiniz. Evde oturmaktan canınız sıkıldıysa ve boş vaktiniz çok ise el işleri ile çok güzel modeller de elde edebilirsiniz. Mesela iğne oyası kategorisinde bulunan anlatımlı modeller ile yazma ve tülbentlerin nasıl yapıldığını öğrenebilir sizlerde yapabilirsiniz. İğne oyası havlu kenarı nasıl yapılır? konusu gibi bir çok anlatımlı iğne oyaları yer almaktadır. Çeyizlerin olmazsa olmazları arasında bulunan havlular ve yazmaları yapmak için sizlere yardımcı olan yeni hobiler sitesinde bir çok örneğin anlatımlı yapılışı yer alıyor.  

havlu-kenarlari-modelleri

İğne oyaları dışında tığ işi ile yapılan örgüler de yer almaktadır. Patikler, yelekler, lif modelleri, atkılar gibi bir çok örgü modeli bulunmaktadır. Ayrıca çeyize konulan yazmaları tığ işi ile yapmak isteyen bayanlar için tığ oyası yazma örnekler de yer alıyor.  Boş vaktinizi değerlendirmek istiyorsanız örgüler yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz örgülerin satışını bile gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle evinizin bütçesine katkıda bulunmuş olursunuz. Hemde evde gün boyu oturup sıkılmamış olursunuz. Sizlerde daha fazla hobiler edinmek için yeni hobiler sitesini ziyaret ediniz.

Sevgiler


"İğne Oyası Modelleri Havlu Kenarları " için 5 yorum:

 1. hepsi göz nuru emekler. teşekkürler canım sevgiler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle öyle:)
   İlginize ben teşekkür ederim

   Sil
 2. Çok güzel faydalı bir site:)

  YanıtlaSil
 3. Benim bloğa bir uğrasan ya güzel bir mim hazırladım ve seni mimledim:)

  YanıtlaSil