Karaköy Karınca Cafe-Karınca Tasarım PazarıMerhaba Arkadaşlar
Geçtiğimiz pazar bloggerlarpaylasiyor.com'un davetlisi olarak Karaköy Karınca Cafe'ye gittik. 10 blogger birlikte hoş bir brunch yaptık, Karınca Tasarım Pazarı'nı gezdik. Biraz bahsetmek istiyorum sizlere. 

Karaköy de, Necatibey Caddesi'nde Hacimimi mahallesinde bir mekan Karınca Cafe. Karınca sokakta. Ben ilk defa gittim ve atmosferi çok sevdim. Sokakta kurulmuş masalar ve zengin kahvaltı çeşitleri ile Karınca Cafe bizi güzel ağırladı. Bir börek yedim, adını bilmiyorum ama ona bayıldım:) Peki yediğimiz içtiğimiz bizim olsun ben gördüklerimi anlatayım size.  Bu sokakta el emeği göz nuru tasarım tezgahları vardı. Hepsini tek tek gezdim fotoğrafladım, daha geniş bir zamanda tekrar gideceğim. Pazar günleri kuruluyor, geleneksel hale gelmiş durumda. Bir kaç fotoğraf paylaşmak isterim sizinle.

Masamızda olanlardan

Şans Böceği blog yazarı Nihan'ın bizler için hazırladığı, her birimizin ismine kurabiyeler:)

Tasarım tezgahlarında, muhteşem ürünlerini gördüğümüz tasarımcıların bizlere hediyeleri vardı. Çekilişle bu hediyeler sahiplerini buldu. Benim hediyelerime gelince;
Lea Gümüş Tasarım'dan bu harika yüzük. Zevkimi bilseler, bu kadar isabet ettiremezlerdi. Bir defa da buradan teşekkür etmek istedim. Oje yazılarımda bolca görürsünüz parmağımda artık.Çok sevdim:)

Diğer hediyem ise Taka Tuka Tasarım'ın bu güzel kolyesi ve iğnesi oldu. Şimdi tatil hazırlığındayım ve bu güzel tasarımlar üzerimde bol bol görünecek:)

Ve Gülümse Yüzüme blog yazarı Yasemin, Şans Böceği blog yazarı Nihan ile günün fotoğrafı:)

Karınca Cafe'de Karınca Tasarım Pazarı'nda çok hoş bir gün geçirdik. Mekanla tanışmamıza vesile olan Şafak ve Nihan'a teşekkür ediyorum.
Sevgiler


"Karaköy Karınca Cafe-Karınca Tasarım Pazarı" için 10 yorum:

 1. güzel bir gün geçirmişsin :) takılarını çok beğendim ,güzel günlerde kullanman dileği ile :)

  YanıtlaSil
 2. Canım ayaklarına sağlık seninle olmak güzeldi
  Sevgiler

  YanıtlaSil
 3. cnm benim kalemine sağlık, hediyelerini güzel günlerde kullan inş.. keyifli bir sohbetti..öpüyorum

  YanıtlaSil
 4. Karaköy sevdiğim bir semt..İlk fırsatta Karınca Tasarım Pazarına gitmek istiyorum..Her şey çok güzel görünüyor..

  YanıtlaSil
 5. oo süper bir gün olmuş tekrarları da nasip olsun inş. sevgiler.

  YanıtlaSil