Bioder Aqua Soft 24 Saat Nemlendirici Krem

bioder-aqua-soft-24-saat-nemlendirici-krem

Merhaba
Bioder Aqua Soft 24 Saat Nemlendirici Krem bugün konum ve konuğum. Cilt bakımı rutinimde bir süredir bu ürün var, deneyimliyorum. Sanırım hakkında yazabilecek bilgiye sahip oldum artık.
Önce yine ürünü anlatayım size. Neler vaat ediyor? Ürün gün boyu nemlendirme, ipeksi bir doku ve ışıldayan bir cilt vaatleri ile tanınıyor. Kuru-Karma ve Yağlı-Karma çeşitleri mevcut bu kremin. 
İçeriğinde ise ipek böceği kozasından elde edilen ipek proteini (bu kadifemsi bir yumuşaklık vermesi için), omega6 ve omega9 bakımından  zengin olan pamuk yağı (cildi besleyip parlaklık vermesi için), gliserin&pantenol ve E vitamini.
Temizlenmiş cilde sabah ve akşam olmak üzere iki defa uygulamak gerekiyor. 
bioder-nemlendirici-krem


Dermatest tarafından yapılan klinik testler sonucunda, ürün uygulandıktan 5 dakika sonra; Cilt neminde %60’a varan artış, 1 saat sonra; Katılımcıların %90’ının cilt neminde, %100’ünün cilt esnekliğinde artış 1 hafta sonra; Cilt neminde %91’e varan artış sağlandığı kanıtlanmıştır. Ürünün etkinliği ve güvenilirliği dermatolojik olarak kanıtlanmış. 
Bu bilgi Bioder sitesinden

Dediğim gibi ben bir süredir kullanıyorum bu nemlendirici kremi. Bize Tarçın Events Bioder lansmanında hediye edilmişti yazısı tam burada. Benim cildim kuruya dönük karma ancak bendeki ürün yağlı/karma ciltler için olanı. Buna rağmen vaatlerinin tamamını neredeyse gerçekleştirdi. Elimden geldiğince düzenli kullanmaya çalıştım. Kokusu güzel, rahatsız etmiyor. Paraben ve alkol içermiyor. Kullandıktan yaklaşık yarım saat sonra ciltte bir tazelik gözlüyorsunuz. En çok bunu sevdim zaten. Çünkü yazın makyaj yapmayı çok sevmiyorum, mecbur kalmasam yapmıyorum.
Ürünü eczanelerde veya bir çok kozmetik ürünü satan online satış sitesinde bulabilirsiniz. Yazıyı hazırlarken fiyatlarını araştırdım 45-55 TL arası değişiyor 50 ml olan bu nemlendirici krem.
Sevgiler


"Bioder Aqua Soft 24 Saat Nemlendirici Krem" için 8 yorum: