Farmasi Shine Rush Ruj Deneyimi

Merhaba Arkadaşlar
Daha evvelki yazılarımdan birinde belirttiğim Farmasi Shine Rush Ruj hakkında yazmaya geldim. Son zamanlarda Farmasi ürünleri ile iyi anlaştığımı da sizlerle paylaşmıştım. Şimdi fotoğraflarla anlatmaya çalışayım.
parlatıcı-ruj

Bendeki Shine Rush 02 rengi, hoş bir pembe.  Fotoğrafta gördüğünüz gibi rujun iki ucu var. Standart ruj şeklinde gördüğünüz bölüm mat olan tarafı. Diğer ucu ise parlatıcı kısmı. Bu üründe bir de minik aynası var aslında ama o görüntülerde yok. Ayna olayını sevdim. Mesela tazelerken ayrıca bir ayna çıkarmanıza gerek yok. Tazelemek demişken, ruju sürdüğünüzde yaklaşık 3-4 saat hiç bir silinme olmuyor. Sonra parlatıcı bölümünde zayıflama görüyorsunuz. Ancak mat kısmı çok daha uzun kalıyor. Dudakta çizgiler veya dalgalanma olmuyor. Nemlendirmesi de iyi. Benim tenime pembe yakışmadığı için bunu çok nadir kullanacağım ama farklı bir rengini edinmeyi düşünüyorum. Bu ruj bize Farmasi tarafından, yaptığımız 14subat14sevgikadını etkinliğimizde hediye edilmişti.
ruj-deneyimi

Biliyorsunuz Farmasi ürünleri danışmanlar aracılığı ile satılıyor. Bu ürünü edinmek isterseniz çevrenizde bulunan bir Farmasi temsilcisinden destek alabilirsiniz veya bana ulaşarak siz de Farmasi danışmanı olup, ihtiyacınız olan kozmetik ürünlerine hem daha hesaplı hem daha çabuk ulaşabilirsiniz.

Sevgiler


"Farmasi Shine Rush Ruj Deneyimi" için 12 yorum:

 1. rengi hoş, her iki şekilde de iyi duruyor ortama göre mat ya da parlak. Parlak ruj kullanmıyorum ama burada çok hoşuma gitti görüntüsü.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Benim de tıpkı ojelerde olduğu gibi mat olanlar tercihim. Parlak olanları renksiz olduğunda daha çok tercih ediyorum. Esmer olduğumdan bu renk maalesef bana uygun olmadı :(

   Sil
 2. Rengi çok hoş. Seviyorum bu tonları.. Güle güle kullanın...:)

  YanıtlaSil
 3. Hem gloss hem ruj pratik bir ürün :) nude yada kahve alt tonlu bir rujla karıştır kullan canım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Karıştırarak ürün kullanmayı pek tercih etmiyorum. Orijinalliğini bozmak gibi oluyor

   Sil
 4. Rengini çok beğendim güle güle kullan . Ayrıca çok yakışmış 😍

  YanıtlaSil
 5. Bu renk tonlarını seviyorum.Çok güzel.Güle güle kullanın :)

  YanıtlaSil