Ana Sayfa » , , , , , » FARMASİ DEEP LOOK DIPLINER DENEYİMİM

FARMASİ DEEP LOOK DIPLINER DENEYİMİM


Merhaba

Bu yazımda  Hayatı Makyajla blogunun Sonbahara Merhaba etkinliğinde bize hediye edilen Farmasi ürünlerinden Deep Look Dipliner'ı anlatmak istiyorum.
Ürünü bir süredir kullanıyorum. Memnun kaldığım birkaç yönü birden oldu. Mesela fırçası ince ve kontrol edebiliyorsunuz kullanırken. Bir taraf diğerinden daha kalın oldu şurayı da kalınlaştırayım derken far şeklini alıyor gözde bazı kullandığımız eyelinerlar değil mi? Bu üründe onu yaşamadım. Diğer hoşuma giden özelliği istediğim siyahlığı görebiliyorum. Yani uçuk siyah, koyu gri değil bildiğiniz siyah işte:) Bazı ürünlerde kat kat sürmem gerekiyor iyice rengini belli etmesi için. Kurumadan sakın dokunmaya düzeltmeye kalkmayın bulaşıyor normal olarak, o kadar da olsun. Kuruduktan sonra müdahale edebilirsiniz. Gün boyu kalıyor aynı siyahlıkta bu da çok işime geldi benim makyaj tazelemeyi sevmiyorum.
Sizlere göstermek için güzel gözlü arkadaşım Dilek İlhan'ın gözünde denedim. Çünkü başkasına daha iyi makyaj yapabiliyorum sanırım:)
Gördüğünüz fotoğrafta far rimel herhangi birşey yok. Daha net anlaşılsın diye sadece dipliner kullandık.


Web sitesinde yazan bu açıklama ise güven verici

"Allantoin Karakafes bitkisinin yaprak be köklerinde elde edilir uzun süre düzenli kullanım ile cilde sağlıklı bir görünüm sağlar. Yatıştırıcı, nemlendirici ve cilde yumuşaklık sağlayan özelliklerinin yanısıra cilt hücre yenilenmesini arttırır ve yaşlılık etkilerini azaltır."

Bu ürünü satın alır mıyım? Evet alırım! Tavsiye de ederim:)
Sevgiler"FARMASİ DEEP LOOK DIPLINER DENEYİMİM" için 4 yorum:

 1. Merak etttim denemek isterim ben de en kısa zamanda. Bana da beklerim www.locosmetico.blogspot.com

  YanıtlaSil
 2. Çok komiksin bu başkasına güzel yaptım dediğin makyaj mı???

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Adsız
   Başkasına daha iyi makyaj yapabiliyorum bu doğru ama burada makyaj yok sadece deep liner var.
   Sevgiler

   Sil