İxora Fantasy Set Deneyimim


İxora Fantasy Set'i anlatmak istiyorum bugün size. Önce kutunun içindekilerden bahsedeyim isterseniz
*50 ml EDP Parfüm
          *50 ml El ve Vücut Kremi
 *150 ml Shower Gel

İxora'nın bu ürünü Dream Fantasy Set olarak geçiyor. Ben duş jellerine karşı çok meraklıyım. Kullanmadığım marka kaldı mı bilmiyorum. Bu setin içindeki duş jeli (Shower Gel) bana çok iyi geldi. Nasıl mı? Kokusu inanılmaz güzel bir kere. Ağır değil cazip bir koku. Jel içindeki simler teninize hafif bir parlaklık veriyor, abartı olmayan bir parlaklık.  Bu da size kendinizi iyi hissettiriyor. Aynı esansın kullanıldığı el ve vücut kremini banyo sonrası sadece dirseklerim ve dizlerim için kullanıyorum. Neden sadece diz ve dirsekler diye sorabilirsiniz. Onu da hemen açıklayayım. Duş jelinin kokusu teninizde yeterince kalıyor eğer kremi de yoğun kullanırsanız o parfüm kokusu daha da fazla hissedilecek. Tabi bu şekilde bir yoğunluğu tercih edenler de var ama ben o tatlı hafif esintiyi tercih ediyorum.

Gelelim EDP parfüme. Hİç açmadım desem? Evet açmadım çünkü kıyamadım:) Duş jeli ve kreminden yeterince faydalanıyorum şimdilik parfümü duruyor onu bağımsız kullanmayı düşünüyorum. Altta tek tek fotoğraflarını göreceksiniz setin. 
Ürünü almak isteyenler bulsakalsak.com adresinden temin edebilirler, bulsakalsak.com İxora yan kuruluşudur.
Bu güzel setin indirimli, önerilen fiyatı kutu üzerinde gördüğünüz gibi 24.90 TL ancak farklı sitelerin daha yüksek rakama sattığı da gözümden kaçmadı.
Bedeniniz de ruhunuz gibi ışıl ışıl olsun:)

Sevgiler


"İxora Fantasy Set Deneyimim" için 8 yorum:

 1. Güle güle kullan canım çok şirin görünüyor özellikle duş jeline bayıldım :)

  YanıtlaSil
 2. Ürünü kendi sitesinden mi aldınız ? :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba
   Hayır ürün bize yaptığımız bir etkinlikte İxora tarafından gönderildi ama bittiğinde https://www.bulsakalsak.com/ adresten alacağım sanırım. Bulsak Alsak İxora'nın yan kuruluşu
   Sevgiler:)

   Sil
 3. Güzel günlerde kullan canım, ben de İxora ürünlerini merak ediyorum doğrusu

  YanıtlaSil
 4. bu seti bende cok sevmiştim iyi gunlerde kullan canım:)

  YanıtlaSil