Le Sandre Organic Tüy Dökücü Sprey Yorumlarım

 

Le Sandre Organic Tüy Dökücü Sprey ile geldim. Tüy dökücü bir çok ürün kullandım ama sprey formunda bu ilk denemem. 
Le Sandre Organic Tüy Dökücü Sprey


Kısa bir süre önce Le Sandre Organic markasından bir alışveriş yapmıştım. Tüy dökücü sprey, hindistan cevizi yağı ve keratin saç spreyi almıştım. Instagram hikayemde de ürünleri gösterirken bir anket yaptım. "Hangisini önce deneyeyim' diye sordum. Açık ara tüy dökücü sprey seçildi. Ben de dün sabah denedim, hemen sizinle paylaşmak istedim.
Önce biraz özelliklerinden bahsedeyim. 100 ml cam şişede, sprey aparatı ayrı geliyor. Su gibi değil, Instagram'da bu sorulmuştu. Daha koyu ama sprey aparattan çıkmasını engellemiyor bu durum. Kadınlara özel olduğu belirtilmiş. 
Kullanım önerisi de şu şekilde: Temiz kuru cilde püskürtüyoruz. 5 dakika bekliyoruz. Ardından bir spatula yardımı ile temizliyor, su ile yıkıyoruz. Ben de bu şekilde kullandım ama spatula olmadan da tüyler yerinden çıkıyor. Daha sert tüyler için spatula destekleyici olabilir, ben kollarımda denedim. Uygulama sonrası temiz içerikli bir losyon kullandım. 
Arkadaşlar aşırı pratik ve başarılı buldum. Dağılmıyor bulaşmıyor, bekleme aşamasında akmıyor. Kullanırken kokusunu çok hissetmiyorsunuz, yakınlaşıp koklayınca hoş olmayan bir kokuya sahip, kalıcı değil. Cildimde herhangi bir soruna da yol açmadı. Farklı bölgelerde kullanım sonrası yazımı güncellerim tabii. 
Le Sandre Organic Tüy Dökücü Sprey yorum


Sonuç olarak bu tüy dökücü spreyi sevdim, iyi ki 2 tane almıştım almaya da devam edeceğim. Şimdi şuraya Trenyol linkini de ekleyeyim. İşte link tıklayıp markanın tüm ürünlerini görebilirsiniz. Bu arada ürünlerin organik olduğunu belirtmeme gerek yok sanırım. İçerik sevenler için paylaşayım.

Aqua, Urea, Potassium Thioglycolate, Glycerin, Calcium Hydroxide, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Butyrospermum Parkii Butter, Peg 40 Castor Oil, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Tocopheryl Acetate, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Viola Odorata Extract, Sodium Gluconate, Acrylates Copolymer, Parfum, BHT, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

Yeni bir yazıda görüşmek üzere.
Sevgiler
0Yorum