Avon Mark Big Daring Maskara

Merhaba
Bir maskara canavarı olarak yeni bir deneyim ile buradayım. Avon Mark Big Daring Maskara bugünün ürünü. Biliyorsunuz Avon Mark Big serisi yenilenip tekrar tüketiciye sunuldu. Bu seri içindeki maskaraları deneyimliyorum şu sıralar ve hepsini sizinle burada ve instagram hesabımda buluşturacağım.  Avon Mark Big Daring Maskara kullananlar şimdilik memnun görünüyor ama maskaralardan memnun kalmak beklentiye göre değişiyor tabi.

avon-mark-big-serisi

Avon Mark Big serisinin ambalajları oldukça renkli. Daring maskaranın ambalaj rengi pembe kırmızı arası bişey tam bilemedim. Kıl bir fırçaya sahip ve kıvrımlı bir fırça bu, kavis gibi. Bu fırça yapısı kirpiklerin kavranması için küçük kirpiklerde de ulaşabilmesi için oldukça avantajlı. Vaadi ise %900'e kadar hacim. Muheteşem bir vaat öyle değil mi? Hemen fırçayı paylaşayım şurada.

avon-mark-big-daring-maskara

Benim deneyimime gelince. Fırça yapısını sevdim. Uygulama esnasında kirpiklerimi iyi kavrıyor. Siyahlığı oldukça iyi. Kirpikleri kaldırması da oldukça başarılı. Gün boyunca da kirpikler düşmüyor. Bahsedilen hacim gerçek mi diyenlere alttaki fotoğrafı paylaşıyorum. Manasız bakışlarımda ilk fotoğraf tahmin ettiğiniz gibi maskarasız hali diğeri ise iki kat Avon Mark Big Daring maskara uygulanmış hali. 3. ve 4.kat ıuguladıkça kirpikler kaşlara kadar uzanıyor ancak böyle bir kullanımda vaktiniz bol olacak ve her kat sonrası güzelce tarayacaksınız kirpiklerinizi. Yoksa uzun ama karmaşık kirpikleriniz olur. 

avon-mark-big-daring-maskara-oncesi-sonrasi

Fotoğrafta yine filtre makyaj vs yok. Kirpiklerim ince ve düz. Olanı da görünmüyor zaten. Bu masara benim için günlük makyajda gayet yeterli. İddialı makyajlarda da dediğim gibi 3-4 kat tarayarak uygulaşabilirim. Bu maskarayı çift fazlı bir makyaj temizleyici ile kolayca çıkardım. Dökülme yapmadı gün içinde. Tek olumsuz tarafı 3.kat uygulaması olursa kirpikler ciddi sertleşiyor o da çok büyük sorun değil nelere katlanmıyoruz ki. Bu arada bu fotoğrafta göz kapaklarımın ne kadar düşmüş olduğunu farkettim. E yani sayısız göz ameliyatına ve ilerleyen yaş da eklenince çok normal. Bu arada 2 Ekim tarihinde tam da bu gözden yeni bir ameliyat var.

Arkadaşlar kısaca Avon Mark Big Daring Maskara benim anlaşabildiğim bir maskara oldu. Dediğim gibi Avon Mark Big serisini sizlerle paylaşmaya devam edeceğim. İnstafram hesabımdan da takip etmeyi unutmayın.
Yeni bir yazıda görüşmek üzere.
Sevgiler 
"Avon Mark Big Daring Maskara " için 5 yorum:

 1. Baya güzelmiş etkisi, hemen deneyeceğim 😍

  YanıtlaSil
 2. Etkisini çok beğendim . Fiyat olarak uygunsa deneyebilirim. Şimdiden geçmiş olsun canım ,sevgiler...

  YanıtlaSil
 3. Avon mark big daring maskara etkisini fotoğrafında beğendim. Avon mark big daring maskara kullanlar genellikle sonuçlardan memnun. Göz ameliyatların için tekrar geçmiş olsun ablam.Sağlıkla, iyi günlerde kullan. :)
  Sevgiler.

  YanıtlaSil