Himalaya Tazeleyici Meyve Maskesi

imalaya-meyve-maskesi
Merhaba


Yine bir cilt maskesi ile buradayım bugün. Bahsedeceğim maske Himalaya Tazeleyici Meyve Maskesi. Bundan kısa bir süre önce karma ve yağlı ciltler için olan Himalaya Arındırıcı Çamur Maskesinden bahsetmiştim. O yazıyı okumak için ürün ismi üzerine tıklayabilirsiniz.

Şimdi bahsedeceğim Himalaya Tazeleyici Meyve Maskesi normal ve kuru ciltler için önerilen bir maske, yani benim cildime göre. Şimdi birlikte vaatlerine bakalım ve sonra deneyim sonucuna.

75 ml tüpte satışa sunulmuş bu maske.  Bahsettiğim gibi normal ve kuru ciltler için uygun. İçindeki elma cilt parlaklığını sağlamak, incir ve salatalık cldin serinlemesini sağlamak  papaya lekelerin giderilmesine yardımcı olmak ayrıca cildi düzgünleştirmek için maskeye dahil edilmiş. Ayrıca mineral kilin varlığı da cildi sakinleştirmek kan dolaşımını arttırarak canlılık ve parlaklık vermesi için.Haftada bir veya iki defa kullanımı öneriliyor Himalaya Tazeleyici Meyve Maskesi'nin. Ben bazen iki bazen de bir defa kullandım. Koyu kıvamlı sarı renkte bu maske ve kurudukça içindeki meyvelerden olsa gerek daha sarı oluyor. Cildimde 20 dakikaya kadar beklettiğim oldu. bu bekleme sürecinde yanma kaşınma gibi reaksiyonlar olmadı. Yıkama sonrası ise gerilme kızarıklık rahatsızlık gibi bir durumla da karşılaşmadım. Çok hoş bir kokusu var, bir kil maskesinden beklenmeyecek kadar.
Cildi temizlemesini ve yatıştırmasını sevdim  maskenin. Uygulama sonrası koşturarak tonik nemlendirici aratmaması ise en sevdiğim oldu. Tüm bunların dışında canlı ve sağlıklı görünen cildime de bayıldım uygulama sonrası. Kısaca bu maskeyi ben çok sevdim diyebilirim. 
Himalaya tazeleyici meyve maskesi fiyatları da oldukça uygun.
Biliyorsunuz Himalaya ürünleri Gratis mağazalarında satılıyor.  Özellikle eğer cildiniz kuru veya normal ise bu maskeyi denemenizi öneriyorum.
Yeni bir yazıda görüşmek üzere.
Sevgiler


"Himalaya Tazeleyici Meyve Maskesi" için 10 yorum:

 1. Çamur maskesi bana uygun olanı sanırım 😊

  YanıtlaSil
 2. Kokusunu çok merak ettim bakacağım :)

  YanıtlaSil
 3. himalaya nın bu maskelerinden ikisini denedim ancak hiç bir etkisini göremedim. sonra kalanları da denemeye çekindim. ama bu meyve maskesi en çok kullanmak istediğimdi, stokra bulursam şans verebilirim tekrar.

  YanıtlaSil
 4. Bu maskeyi severek kullandım. Hem verdiği temizlik hissini hem de cildimi aydınlatmasını sevdim. Uygun fiyatıyla rahatlıkla alınabilir.

  YanıtlaSil
 5. Bende bundan arada bir kullanıyorum fena değil.

  YanıtlaSil
 6. kuru cilt için olan bana olmuyor tabi ki..diğerini kullanıyorum o yüzden :-))

  YanıtlaSil
 7. Not alıyorum hemen. Cildim gerçekten kuru benim de :( @pdb

  YanıtlaSil
 8. Ben Himalaya'nın scrublarını kullanıyorum özellikle. Uzun bir süre aradım hatta, hiçbir Gratis'te bulamıyordum. Bir Ceviz özlü scrubı vardı hiçbir yerde bulamayınca, neem özlüsünü almıştım.
  Teşekkürler paylaşım için :) @fp

  YanıtlaSil
 9. Kokusunu merak ettim. Sırf bunun için bile deneyebilirim. Teşekkürler bilgilendirme için..
  Sevgiler..@rps

  YanıtlaSil
 10. Bu maskeleri çok sevdim ben. Özellikle meyve maskesini..

  YanıtlaSil