Edding LAQUE

edding-laque


Merhaba

Uzun zamandır oje yazısı yazmıyordum. Edding Laque ojeden bahsedeyim biraz. Edding bir çoğumuzun bildiği gibi ofis malzemeleri markası. Edding ojeyi görünce şaşırmıştım:

Ojeyi diğerlerinden ayıran özellikleri temiz içerikli olması, tırnakları beslemesi zarar vermemesi. Çabuk kuruması. Kalıcı olması. Bunlara orantılı olarak da fiyatı tabi.

Bendeki rengi Lordy Light Grey 193 gri bir renk. Her ne kadar grinin hafif, açık olduğu belirtilse de bana göre koyu bir gri bu.
edding-laque-oje

Boyutu 8 ml Edding ojenin. Kapağı oluklu, bu da kavrama kolaylığı sağlıyor. Uygulama esnasında ise elinizden kaymıyor. Sürümü gayet kolay, sorunsuz. Çabuk kuruyor. Kalıcılığına gelince 3.gün sağ elimin tırnak uçlarından soyulmalar başladı. Bu süre bana oldukça yeterli ancak ürün hakkındaki yazılara vaatlere bakıldığında daha uzun sürelerden bahsedilmiş. Tırnaklara bakım yaması beslemesi özelliğini çok çok uzun süreli kullanımda çözebiliriz sanırım.

Edding Loque oje fiyatı bir çok markaya göre oldukça yüksek. 30 lira üzerinde. Benim gibi sürekli oje alan biri için gereksiz pahalı. Çünkü çok az ojeyi bitene kadar kullanmışlığım vardır. Ancak aldığı ojeyi bitene kadar kullananlar için vaatleri ile değerlendirildiğinde bu rakam ödenebilir.

Sizler kullandınız mı? Düşüneniz nedir?
Yeni bir yazıda görüşmek üzere.
Sevgiler


"Edding LAQUE" için 8 yorum:

 1. Cok pahali bir ojeye okadar para veremem.Tabi kaliteli oldugu belli oluyor.

  YanıtlaSil
 2. Rengi çok hoş ama fiyatı oldukça yüksekmiş :)

  YanıtlaSil
 3. Merhabalar,bu ojeyi duydum fakat denemedim bu rengi olmasada başka bir rengini alıp deneyebilirim.Sevgiler...

  YanıtlaSil
 4. İlk defa gördüm bu ojeyi. Ofis malzemeleri diyince dikkat ettim kapağı tahta kalemi kapağını andırıyor yoksa bana mı öyle geldi😅 Rengini çok beğendim ama bu renk bolluğunda pahallı geldi :)

  YanıtlaSil
 5. Canlı renkleri daha çok severim . Gerçi ben oje kullanmıyorum ya .😂😂 Güzel paylaşım , sevgiler .🌸🌸

  YanıtlaSil
 6. Edding laque ojenin kapağı oldukça ilginç. Klasik kapaklardan farklı. Tırnağı beslemesini sevdim. Renk bence hoş durmuş.
  İnceleme için teşekkürler.

  YanıtlaSil