Victoria's Secret Radiant Glow Face Trio

radiant-glow-face-trio


Merhaba

Bugün yine renkli bir kozmetik ürünü ile buradayım. Victoria's Secret Radiant Glow Face Trio. Bu ürünü, kız kardeşim Şirin Kanatlar Blog bir yurt dışı görevi sırasında almıştı bana. Aslında önce kendine almıştı. Bu indirim alışverişini bana anlatıp fotoğrafları gönderince bunu ben de istiyorum diye tutturunca, tekrar dönüp aldı. Bir de aldığı far paletinden istemiştim ama onu bulamadı. 
Arkadaşlar benim yüz konturu geçmişim yaklaşık iki yıl. Yani çok profesyonel uygulayamayabiliyorum ama çok uzun yıllardır kozmetik ürünü tükettiğim için deneyim belirtme konusunda kendime güvenirim. O yüzden siz benim dediğimi yapın ama yaptığımı yapmayın:))
Gelelim Radiant Glow Face Trio palete. Görüldüğü gibi 3 renk var, klasik kontur paleti. Aydınlatıcı, allık ve bronzer. Sağlam olduğunu düşündüğüm bir ambalajı var. Sağlam ki 4-5 aydır kullanıyorum paldır küldür makyaj yaparken, hala sağlam:) Aynalı bir kapağı mevcut, hani şu anı kurtaranlardan ve benim asla kendimi rahat hissetmediğim aynalar. Ama dediğim gibi kurtarıcı olduğu çok anlar olmuştur benzer aynaların. Üründe allık 2g, highlighter 2g, bronzer ise 6gr.


Gelelim performansına. Öncelikle renkleri çok sevdiğimi ve iki ayrı kontur paleti içinde iyi ki bunu seçmişim dediğimi, tenime çok uygun bulduğumu söylemeliyim. Renkler kolumda gördüğünüz gibi. Swatch öncesi bb krem sürdüm koluma. Böyle olduğu halde ancak bu kadar renk gösterebildim. pigment çok zayıf. Kalıcılığının da çok başarılı olduğunu söyleyemeyeceğim. Ama renkleri ve bende duruşunu o kadar beğendim ki, ben Şirin Kanatlar gibi gözden çıkarmıyorum bu paleti. Sanırım o isteyen bir takipçisine yolladı. 
Eğer kontur konusunda çok profesyonel değilseniz, yeni başladıysanız kontrollu alışmak adına kullanılabilir. Ama kız kardeşim gibi iki dakikada şekillendiriyorsanız yüzünüzü size yeterli gelmeyecektir. 
Bu arada bu ürünün aydınlatıcı bölümünü ben bile kullanamıyorum, kazıdığım halde görüyorsunuz durumu. Onun yerine pigmentasyonu daha iyi bir highlighter kullanıyorum bu paleti kullandığımda.
Yeni bir yazıda görüşmek üzere.
Sevgiler


"Victoria's Secret Radiant Glow Face Trio " için 9 yorum:

 1. İlk gördüğüm anda Nars'a benzettim ama pigmentasyonu çok çok azmış VS makyaj ürünü hiç denemedim zaten

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aa evet Holiday 2015 sersindeki sanırım Nars ama aklımda kaldığı kadarı ile onda iki tane bronzer vardı.
   Benim de bu markada ilk renkli kozmetik ürünüm. Yazık ki vücut ürünleri kadar başarılı değil :/

   Sil
 2. VSnin bende hiç ürününü denemedim ama allığın rengini beğendim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aslında paletteki tüm renkler iyi ama bir de yüzümüzde görebilseydik:)

   Sil
 3. 1.ve 3. Rengi begendim gerci gözde görünce de farkediyor. Güle güle kullan canim.

  YanıtlaSil
 4. VS koku konusunda ve çamaşır konusunda çok iyi :D Makyaj ürünlerini ben de pek bilmiyorum

  YanıtlaSil
 5. VS makyaj malzemelerini hiç beğenmiyorum açıkçası. Arkadaşımda da bir far paletini görmüştüm aynı pigmentsizlik :/

  YanıtlaSil
 6. Bende VS makyaj malzemelerini denemedim ama okurken bu kadar az pigmentasyon olur mu canım demeden geçemedim.

  YanıtlaSil