Farmona - 20 Protect LipStick


Merhaba
Farmona -20 Protect LipStick ile buradayım. Kış mevsimine uygun bu koruyucu kremi ben de kış boyunca kullandım. Kısaca deneyimimden bahsetmek istedim.
Farmona koruyucu krem çok ciddi soğuklar için hazırlanmış bir seriye ait. -20 Protect Serisi içinde kış sporları ile uğraşanlar için, sert kış koşullarında yaşayan bebekler için kremler var.
Bu ürünü kış boyunca diğer dudak bakım ürünlerimle dönüşümlü olarak kullandım. aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi neredeyse bitti.
Oldukça kalın bir kıvamı var, belirtmeliyim. Donuk ve zor bir sürümü var. Mesela bazı dudak koruyucu ürünleri uygulayıp dışarı çıkmanız mümkün ama Farmona -20 Protect ile bu mümkün değil. Bir tabaka halinde dudaklarınızda öylece kalıyor. 
Gece yatarken veya gün içerisinde ayrı ayrı zamanlarda da denedim ama dudaklarımda hiç bir şekilde çözülmedi. 6 saatlik uykudan uyandığımda bile hala dudaklarımda duruyordu. Tabi bu aslında ürünün vaatleri için oldukça iyi. Sert soğuklarda dudakları kalkan gibi saatlerce koruyor olması müthiş birşey ama İstanbul'un en soğuk zamanı bile sanıyorum bana fazla geldi. 
Ülkemizin soğuk iklimlerinde kış mevsiminde dışarıda çalışmak zorunda olanlar için oldukça uygun bir koruyucu bence.
Evet minik çatlakları onarıyor toparlıyor ama sanıyorum benim için biraz fazla bir ürün. Hafif bir kokusu var, hoş bir koku.


Eğer soğuk bir iklimde yaşıyorsanız ve dediğim gibi dışarıda çalışmak zorundaysanız bu ürün işinize yarayacak dudaklarınızı koruyacaktır.


Sevgiler"Farmona - 20 Protect LipStick" için 13 yorum:

 1. kışın dışarda çalışanlar için ve soğuk yerlerde yaşayanlar için güzelmiş :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet oldukça koruyucu olduğunu düşünüyorum

   Sil
 2. Tam bana göreymiş bu ürün... Lipbalmlar mümkün değil yeterli gelmiyor kışın bana. Seneye alıp denerim, anlattığınıza göre beni çok memnun edecek bir koruyucu... Çok teşekkürler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben hafif yapıda olanlarla idare ediyorum, bu bana biraz fazla geldi:)

   Sil
 3. önümüzdeki kış alınacaklar listesinde. benim dudaklarım çok hassas bu konuda.

  YanıtlaSil
 4. Markayı hiç kullanmadım gelecek kışa aklımda olsun

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben yapıları gereği benzer ürünleri pek uygun bulmuyorum kendime. Fazla ağır geliyorlar

   Sil
 5. Kışın dudaklarım hep çatlıyor birde bunu deniycem önümüzdeki kışa inşallah :)

  YanıtlaSil
 6. Tam benlik :) her daim çatlamış dudaklarla gezerim :)

  YanıtlaSil
 7. Kış ayların da dışarıda çalışmak zorunda olan herkes için ideal bir ürün çünkü soğuk havada ilk fire dudaklarda oluyor. teşekkürler canım. sevgiler.

  YanıtlaSil
 8. Bu kadar kalıcı olması guzelmis soğuk havada uzun süre dışarıda kalinacaksa çok işe yarar:)

  YanıtlaSil