Blog Yazarlığı Kursu

Merhaba Arkadaşlar; 
 Sizlerle önemli bir oluşumu paylaşmak istedim. Blog nasıl yazılır, blog nasıl açılır, içerik nasıl oluşturulur gibi daha bir çok bilgiyi öğrenebileceğimiz bir kurs açılıyor ve kayıtlar başladı. Duyuruyu olduğu gibi yapıştırıyorum buraya. Yaptığımız işi tüm inceliklerini bilerek, profesyonelce yapmak çok daha verimli olacak. 
Sevgiler


"Profesyonel Blogger" olmak isteyenler için hazırlanmış bir eğitim programıdır. Konusunda uzman eğitmenler tarafından verilecek olan ders içerikleri özel olarak hazırlanmıştır. 
 11 yıldır mutfak eğitimlerinde güven sağlamış olan Chef's İstanbul markasının ayrıcalığı ile "BLOG YAZARLIĞI KURSU" 
 Son dönemlerin en popüler sosyal medya araçlarından biri olan blog yazarlığı konusuna yeni bir boyut kazandırmayı amaçlayan kursumuzu açıyoruz. Her alanda olduğu gibi bu alanda da ciddi bir kirlilik oluşmakta ve sosyal alanda var olmak adına herkes blog yazmakta. Dolayısıyla iyi - kötü blog kavramı karışmakta. 
 Kuşkusuz herkes blog yazabilir ve kimsenin buna saygı duymaktan öte bir şey söyleme de hakkı yok. 
 Ancak bu kirlilikten sıyrılıp, hobi olmaktan ileriye profesyonel bir alana taşımak mümkün. Tıpkı internetle birlikte bizim de "blog" işini örnek aldığımız gelişmiş ülkelerde olduğu gibi... 
 Bunun için de 10 yılı aşkın tecrübesiyle Chef's İstanbul olarak bir eğitim programı oluşturup, bu konuda alanında profesyonel blogger'lar yetiştirmeye karar verdik. Sadece yemek alanında değil, mekan, moda, ekonomi, teknoloji gibi pek çok alana yönelik eğitimler verilecek. Eğitimler, konusunda uzman profesyoneller tarafında verilecektir. 
 İlk olarak yemek-gıda ve yeme-içme mekanları yazma alanında başlayacak olan eğitim programınız tadım ve değerlendirme, fotoğrafçılık, blog açma ve yazma teknikleri, yemek editörlüğü, barista eğitimi, gazete yazma ve röportaj tekniği, foodstyling gibi geniş kapsamlı bir içeriğe sahip. Donanımlı blogger yetiştirme kursumuz, katılımcılara bu işten nasıl para kazanacaklarının püf noktaları da kapsıyor. 

 Eğitmenler : · 
 Editörlük, yazarlık, tadım ve değerlendirme eğitimleri: Gülhan Kara (Gazeteci, Yazar, Danışman) · Yemek ve mekan fotoğrafçılığı: Şevket Kızıldağ (Profesyonel Fotoğrafçı) · 
 Blog açma, içerik oluşturma ve teknik bilgiler: Filiz Çatalkaya (Blog Yazarı) · 
 Barista eğitimi (Kahve-Çay) : Yunus Çakmak (Uzman Barista-Kahvemin Tadı sahibi) · 
 Foodstyling: Düriye Vatansever (food prodüksiyon & styling) · 
 Soru cevap röportaj teknikleri: Mustafa Kara Dönem: · 

 Başlangıç Tarihi: 20.03.2015 · 
 Süre: 4 gün (16 saat) · 
 Eğitim Günleri: CUMARTESİ-PAZAR · 
 Eğitim Saatleri: 11:00-15:00 · 
 Kursiyer Sayısı: Max 10 Kişi · 
 Ücret: 650 · 
 Ödeme Şekli: Ödeme koşulları ile ilgili bilgiyi atölyemizi 0212 244 76 92-93 ten arayarak alabilirsiniz."Blog Yazarlığı Kursu" için 3 yorum:

 1. Güzel bir eğitim ancak ücret konusunda öğrencilere pozitif ayrımcılık yapılsaydı iyi olurdu.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Dilerseniz bir arayıp konuşun. Ben sadece duyurusunu yaptım projenin

   Sil
 2. Harika bir eğitim programına benziyor, mutlaka bilgilenilmeli. Yazarlık Kursu İzmir

  YanıtlaSil