Ana Sayfa » , , , , , , » GoldMaster Kadınlara Ütüyü Sevdirecek:)

GoldMaster Kadınlara Ütüyü Sevdirecek:)


Merhaba Arkadaşlar;
Bundan bir süre önce sizlere Yasemin Kokulu Bir Hayat'ın 3.yıl kutlamasına gittiğimden bahsetmiştim. Şimdi de etkinlik hediyelerinden biri olana Goldmaster Ütü den bahsedeceğim.
Bu güzel etkinlikte ziyaretimize GoldMaster'dan Pazarlama Müdürü Cansu Hanım gelmişti. Bizimle bazı bilgiler paylaştı ki, üzülerek söylüyorum ben bir çoğunu bilmiyordum. Sanıyorum bir çok tüketici benim gibi yazacağım şu konuda eksik bilgiye sahip.
GoldMaster denildiğinde aklımıza çoğunlukla uydu alıcısı geliyor değil mi? Muhakkak böyle olmadığını bilen vardır ama benim gibi ürün çeşidi bu kadar geniş bir markayı iyi tanımayanlar da vardır. 
Ben gerek Cansu Hanım'dan gerekse eve döndüğümde yaptığım araştırmadan bu çeşitleri öğrendim. Kısaca size bahsedeyim sonra GoldMaster'ın bize gönderdiği hediyelere geçeyim.
Ezbere bildiğimiz bu markada küçük ev aletlerinden, navigasyon cihazına, sağlık ürünlerinden züccaciyeye, tabletten cep telefonuna kadar bir çok çeşit mevcut. 
Markanın bize hediyesi Sedef Buharlı Ütü oldu. Çocuk sahibi olan bloggerlara hediyeleri daha sonra gönderildi ve bu güzel ütünün yanında Medisana Ateş Ölçer göndererek annelere hoş bir sürpriz daha yapmıştı.
Sedef Buharlı Ütü'nün özelliklerine geçeyim. Malum birçok kadının en sevmediği iştir ütü yapmak. Hatta bu araştırmalara konu olmuştur. Bu ütüde en sevdiğim özellik dikey ütüleme özelliği. Mesela gömlekleri ütüler asarız, giymek istediğimizde muhakkak dolapta üst üste duruştan oluşan bir iz çıkar karşımıza. Onu tekrar ütülemek için çabalarız. Askıdayken ütümüzle dik ütülemeye kalksak ütüden sular damlar yine istediğimiz sonuca ulaşamayız. Benim ilk denediğim bu oldu ve beklediğim sonucu aldım, çokça mutlu oldum:)
Özellikle bizim gibi yoğun kadınlar için ütü yapmak ciddi zaman kaybı. Laf aramızda çok sevdiğimiz bir aktivite olmadığından da bıktırıcı ancak bu ütü sanıyorum işimizi kolaylaştıracak. Özellikler sadece bu kadar değil elbet. Mesela şok buharı kumaş üstüne yayan özel oluklu taban! Bu nasıl? Kendi kendini temizleme özelliği veya su damlatmayı kireçlenmeyi önleyen sistem? Hepsinin eksikliğini yaşayan ne demek istediğimi anlayacak:)

İşte Sedef Buharlı Ütü 


Ve Medisana Ateş Ölçer


Bilirsiniz denemediğimi yazmam ve aldığım sonuç neyse onu yazarım. Eğer ütü ihtiyacınız varsa düşünmeden alabilirsiniz. Zamandan ekonomi yapacaksınız ve kalan zamanda kahve mi içersiniz blog yazılarımı mı okursunuz artık ona siz karar verin:)
Sevgiler

0Yorum