Ana Sayfa » , , , , , » DERMACEUTIC YELLOW CREAM ile GÜNEŞ LEKELERİNE ELVEDA

DERMACEUTIC YELLOW CREAM ile GÜNEŞ LEKELERİNE ELVEDA


Seltek Basın Bültenidir

Dermaceutic Yellow Cream ile güneş lekelerine elveda diyebilirsiniz. 
Fransız Dermaceutic Labarotuvarları tarafından geliştirilen Yellow Cream, özel formüllü içeriği ile güneş ve yaşlanma lekelerini azaltmaya yardımcı oluyor.
Güneş ve yaşlılık lekelerine neden olan melanin üretiminin kontrolünü destekleyen Yellow Cream’in içeriğinde kojik asit, glikolik asit, salisilik asit, arbutin, morus alba ve pigment giderici maddeler bulunuyor.
dermaceutic-yellow-cream-gunes-kremi

Türkiye distribütörlüğünü Seltek Estetik Çözümler’in üstlendiği Dermaceutic’in eşsiz ürünü Yellow Cream, sadece leke bulunan alana lokal olarak geceleri uygulanıyor. Paraben ve koku verici madde içermeyen Yellow Cream, tüm seçkin eczanelerde satışa sunuluyor.
Satış fiyatı: 175 TLGÜNEŞ LEKELERİ NEDEN OLUŞUR?
Özellikle yaz ayları sonrasında pek çok kadının ciddi bir sorunu olan pigmentasyon (güneş) lekeleri ciltteki melanin miktarının artması ve eşit olmayan bir şekilde dağılmaya başlaması nedeniyle oluşur. Güneşin neden olduğu pigment lekeleri, güneşe maruz kalma süresi, cildin genetik yapısı, kullanılan kimyasal maddeler, hormonal tabletler gibi farklı faktörlere bağlı olarak oluşabilir. Pigment lekelerinin oluşumunu engellemek için cildi koruma faktörlü ürünler ile zararlı güneş ışınlarından korumak önem taşır.

SELTEK ESTETİK ÇÖZÜMLER HAKKINDA: 
Medikal, dermakozmetik, ilaç ve spa & wellness alanlarında 13 dünya markasını ve devrimsel yenilikleri Türk estetik, plastik cerrahi, dermatoloji ve eczane dünyası ile buluşturan SELTEK Estetik Çözümler, profesyonel derin kimyasal peelingden leke tedavilerine, anti-aging bakım ürünlerinden hedefli problem çözücü cilt ürünlerine, saç ve gençleştirici mezoterapiden estetik dolgu ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Yurt dışı lisans anlaşması çerçevesinde ilaç üretimine de başlayan SELTEK Estetik Çözümler, klinik araştırmalarla güvenilirliği kanıtlanmış, güçlü Ar-Ge departmanları ile öne çıkan dünyanın en güvenilir markalarının Türkiye’nin yanı sıra 15 ülkede dağıtım ve distribütörlük haklarını elinde bulunduruyor.


SELTEK Estetik Çözümler, markaları ve ürünleri hakkında detaylı bilgiye www.sel-tek.com.tr’den ulaşabilirsiniz

Sağlıklı günler dilerim
Sevgiyle:)0Yorum