Gün Evinizde Başlar Hüzün Sarısı'nda Devam Eder...

Neutrogena Hydro Boost Jel Vücut Kremi

Merhaba
Neutrogena Hydro Boost Jel Vücut Kremi ile geldim bugün. Malum yaz geldi. Mevsime uygun ürünler kullanıp sizinle paylaşmaya devam edeceğim. Neutrogena Hydro Boost Jel Vücut Kremi'de bu ürünlerden biri.

neutrogena-hydro-boost-jel-vucut-serisi

Kuru ciltler için hayat başka bir zor. Yaz mevsimi ayrı bakım, kış mevsimi ayrı bakım uygulamak lazım. Yüzüm, vücudum hatta saçlarım oldukça kuru. Nadiren burun kenarlarında arada yağlanma olur onun dışında kuru cilt ile savaş kendimi bildim bileli öncelikli görevlerimden.
Şimdi gelelim Neutrogena Hydro Boost Jel  serisinden jel vücut kreminr. Vaatleri nelermiş ve ben memnun kalmış mıyım?
neutrogena-hydro-boost-jel-vucut-kremi-blog


Ürün 200ml kavanoz ambalajda. Açtığınızda folyo ile karşılaşıyorsunuz. O folyoyu kullanmaya başladığınızda kaldırın atın, benim annem gibi 'ay ürüne bir şey olmasın, bozulmasın' diye bitene kadar üzerinde bırakmanıza gerek yok. Açıldıktan sonra 12 ay kullanma süresi var. Jel formunda bir ürün ve oldukça yumuşak.

neutrogena-hydro-boost-jel-vucut-kremi-kullananlar
Vaatlerinde diyor ki, cildin nem ihtiyacını iki adımda karşılar: Cilde nemi hapseder, cilt ihtiyaç duydukça ona geri vererek nem dengesini sağlar. Ayrıca  Hiyalüronik Asit ile güçlendirilmiş tazeleyici, ultra hafif ve kadifemsi formülü ile çabucak emildiği, kendi ağırlığının 1000 katı su tutabildiği ve Hiyalüronik Asit içeriğinin ciltte yoğun nemlendirme sağladığı belirtilmiş.
Bu ürün bana Neutrogena tarafından gönderilmişti. 3-4 kullanımdan sonra hemen bir tane daha aldım. Neden aldığımı da hemen anlatacağım.
Öncelikle çok kuru bir cildim var, yazımın başında da belirttiğim gibi ciddi mücadele verdiğim bir durum bu. Eğer yeterince nemlendirmezsem bacaklarım pul pul olur mesela. Tüm bunlardan sonra ambalaj üzerinde ilk göz çarpan "Kuru Ciltler İçin" işareti ile bir hevesle başladım. Dokundum, yumuşacık. Kokladım fresh ve asla rahatsız etmeyen bir koku. Uygulaması ve cilde yedirilmesi ise yapısından dolayı oldukça kolay Neutrogena Hydro Boost Jel Vücut Kremi'nin. En güzel yanı da ne biliyor musunuz? Uygulama biter bitmez vücudunuzda hissettiğiniz serinlik. Muhteşem bir şey his. İşte az önce bahsettiğim 'tekrar alma sebebi' de bu.  Peki bu serinlik hissi uzun sürüyor mu? Hayır keşke gün boyu kalsa. Nemlendirmesine gelince ki asıl vaadi bu; benim kuru cildimi gayet iyi nemlendirdi. Eğer benim gibi çok kuru bir cilde sahipseniz bu ürünün performansı ilk uygulandığı şekilde kalmayacaktır, zamanla azalarak kayboluyor çünkü. Ancak bana bu bile yeterli. . Bu ürünün asıl performansını tatilde güneş sonrası yanan ve kuruyan cilde bir duş ardından uygulandığında göreceğiz. Ve ben şimdi olduğundan daha çok seveceğimi düşünüyorum.
İlk kutuyu bitirdim, ikinciyi de açtım bile. Şu sıralar bayram indirimi var bir tane daha alacağım. 
Kullandıkça ürün hakkında güncelleme yapmam gerekirse hem burada hem İnstagram hesabımda sizlerle paylaşacağım.
Neutrogena Hydro Boost Jel Vücut Kremi'nin içeriğini de ilgilenenler için şuraya kondurayım. Fiyatını sorarsanız normalde 20 lira civarı. Ben bir market indiriminde 15 liraya almıştım. Dediğim gibi şu sıralar genel bir indirim var, her yerde. Eğer böyle bir ürüne ihtiyacınız varsa bir şans verin derim.,
Yeni bir yazıda görüşmek üzere.
Sevgiler


Devamını Oku

Gabrini Derma Make Up Cover Fondöten

Merhaba
İnstagram hesabımda paylaştığım günden beri soru aldığım Gabrini Derma Make Up Cover Fondöten ile geldim bugün. İşin açığı haberim olduğundan itibaren ben de Gabrini Derma Make-Up Cover Fondöten'i merak ediyordum. Elime geçtiğinden bu yana da çeşitli şekillerde denedim ve fazla bekletmeden sizinle paylaşmak istedim bu yoğun kapatıcılık vaat eden fondöteni.

gabrini-yogun-kapatici-fondoten


Ürün dört ayrı renk olarak tüketiciye sunulmuş. 101-102-103 ve104 numaralı renkler. Ürün 40 ml plastik tüp ambalajda mat bir fondöten. Uç kısmı ince düşünülmüş, bu da bana göre uygulamayı kolaylaştırıyor. Yani çalkaladıktan sonra elimizin üzerine alıp yüzümüze uygulayabileceğimiz gibi, direkt uç kısmı ile de gayet kontrollü yüzümüze ürünü kondurabiliriz.

gabrini-derma-make-up-cover

Gelelim Gabrini Derma Make Up Cover Fondöten'in vaatlerine ve sonrası deneyimime. 24 saat matlık vaat ediyor. Yoğun kapatıcılık vaat ediyor. Ve suya dayanıklılık vaat ediyor. Bu arada üründe spf 15 var.

Yukarıda bahsettiğim gibi dört ayrı rengi var. Ben buğday tenliyim hatta esmere yakın ve 102 bana ancak uygun oldu 103 ve 104 koyu geldi. Beyaz tenli olanlar için 101 numara uygun görünüyor sadece. Ayrıca ben 102 ile 103 ü karıştırıp da kullandım, o da fena olmadı. Yaz sonuna doğru sanırım 103 numaralı fondöteni kullanacağım. Şimdi renklere bakalım, ardından ben yorumlarımdan bahsedeyim.

gabrini-derma-make-up-cover-fondoten-swatch

gabrini-derma-make-up-cover-fondoten


Fondöten renkleri gördüğünüz gibi. Evet gayet mat bu renkler, çabuk sabitleniyor. 101 ve 103 numaralar  pembe alt tonlu 102 ve 104 sarı alt tonlu. Sabahtan akşama kadar cildimde bozulmadı, dökülme, parçalanma yapmadı. Su ile asla çıkmıyor, çıkmasından vazgeçtim, sabitlendikten sonra kıpırdamıyor bile su ile. Cildimde asla ağırlık yapmadı. Fırça, sünger ve parmaklarımla denedim. Önce fırça, sonra parmaklarım daha sonra da sünger sıralaması yaparak kapatıcılık özelliğini gösteren uygulama şekli diyebilirim. Cildimde fazla kapanacak bir bölüm olmadığından sünger ile uygulama bana yetti.
Yağlı ciltler ve karma ciltlere çok uygun ama benim gibi kuru ciltler mutlaka ama mutlaka cildini çok iyi nemlendirdikten sonra kullanmalı. Veya bir yağ ile karıştırmalı. Gerçi yağ ile karışınca yapısı ve performansı değişiyor. Ben bir de ışıltılı bitişi olan, hafif yapıda bir fondötenle de karıştırıp kullandım, o şekilde de başarılı bir sonuç elde ettim. Tekrar özellikle belirtiyorum; cildiniz kuru ise en iyi sonucu cildinizi çok iyi nemlendirerek uygulayın Gabrini Derma Make Up Fondöten'i. Sadece bu ürün değil değil her fondöten için hemen bir not: Lütfen cildinizi nemlendirdikten sonra biraz bekleyin ve fondöteniniz ondan sonra uygulayın. Bu şekilde hem ürünün performansını tam olarak alırsınız hem de kalıcılığını uzatırsınız.

İnstagram paylaşımımda 104 numarasını kontur için kullanabilirim demiştim. Onu da soranlar oldu. Yazık ki  bunu yapamadım, yapılması da mümkün değil. Ürün çabuk sabitlendiğinden gerektiği şekilde çizgiyi yapıp onu dağıtmak zor. Yama gibi kalıyor. O sebeple hiç devam etmedim, fondöten, fondöten olarak kalsın :D

En çok gelen sorulardan birine cevap vereyim. Dövme kapatan fondöten mi bu? Hemen bunu da denedim ve aşağıda paylaşıyorum. Baktığınızda cildimin ne kadar kuru olduğunu, nemlendirilmemiş ciltte bu fondötenin ne şekilde durduğunu da görmüş olacaksınız. Burada iki kat geçtim dövme üzerinden. Belki üç veya dördüncü kat daha iyi bir sonuç verir kalın çizgileri olan bir dövmenin kapatılmasında. Ancak benim dövme kapatma gibi bir kaygım olmadığından sadece soranlara cevap olması için bu fotoğrafı hazırladım. 

gabrini-derma-make-up-cover-fondoten


Özetlersek; vaatlerini yerine getiren gayet başarılı bir ürün. Suya dayanıklı, mat, kalıcı ve gerçekten yoğun kapatıcı. 
İçerik merak edenler için onu da hemen şuraya kondurayım.

gabrini-derma-make-up-cover-fondoten

Sizler Gabrini Make Up Cover Fondöten hakkında ne düşünüyorsunuz? 
Yeni bir yazıda görüşmek üzere.
Sevgiler


Devamını Oku

Rimmel Extra Super Lash Mascara

Merhaba
Yeni bir maskara yazısı ile geldim. Rimmel Extra Super Lash Mascara günün ürünü. Biliyorsunuz renkli kozmetikte maskara ve allıklara karşı başka bir ilgim var. Sadece bb krem maskara ve allık ile makyaj yapmış sayıyorum kendimi. Rimmel Extra Super Lash Mascara kullananların yorumlarına baktığımda ve adına baktığımda mutlaka almam gereken bir ürün demiştim, aldım da.

rimmel-extra-super-lash-mascara-blog

Bir süredir kullanıyorum, bende etkisi nasıl oldu ve vaatleri nasıldı hemen bahsedeyim biraz. Doğal ve dramatik bir görüntü oluşturduğu kirpikleri çok iyi ayırdığı belirtilmiş. Ayrıca hassas gözler için de uygunmuş.
Rimmel Extra Super Lash Mascara kıl fırçası olan bir maskara. Düz bir fırça, uca doğru inceliyor. Bunun bir de kavisli olanı var. O bende yok şimdilik.

rimmel-extra-super-lash-mascara

Benim kirpiklerim az ve düz. O sebeple bir maskaradan beklentim çok fazla. Uzatsın kıvırsın hacim versin. Şimdi 'takla da atsın mı' diyeceksiniz. Ama ne yapayım ihtiyaç bu ve tabi ihtiyaca göre de beklenti. Bu maskarayı 'hayalimdeki maskara' diye yazan olmuştu. Yazık ki ben benzer yorumlara katılmıyorum.
Kirpiklerime verdiği tek etki hafif kaldırmak oldu. Hiç yoktan iyidir de diyebilirdim ama maskara hakkında okuduklarım sebebi ile çok daha fazlası ile karşılaşacağımı düşündürmüştü. Aşağıdaki fotoğrafta iki kat uygulanmış halini görüyorsunuz. En zorlandığım kısım da kirpiklerin uçlarını ayırmak oldu arkadaşlar. Sinek bacağı gibi karışık bir görüntü aldı uçlar. Kirpik tarağı ile tarayarak bu hale getirebildim. Günün sonuna kadar da böyle kalmadı.
Eğer kirpikleriniz daha siyah görünsün hafif kıvrılsın isterseniz size uygun olabilir ama ben yazık ki sevemedim. Bu arada temizlenmesi kolay oldu ve dökülme yapmadı.

rimmel-extra-super-lash-mascara

İşte ifadesiz bakışlarımda Rimmel Extra Super Lash Mascara böyle duruyor.  Gözlerimde hethangi bir kapatıcı far vs makyaj yok, filtre yok. İki kat uygulanmış maskara var sadece. 
İşin özü günlük kullanarak bitireceğim bir maskara olacak, tekrar almayacağım.
Benim Rimmel Extra Super Lash Mascara yorumum böyle. 
Yeni bir yazda görüşmek üzere.
Sevgiler
Devamını Oku

Makeup Revolution Ultra 32'li Far Paleti Flawless

Merhaba Yeniden
Son zamanlarda bolca karşılaştığımız Makeup Revolution Ultra 32'li Far Paleti Flawless bugünün ürünü. Makeup Revolution ürünleri Watsons mağazalarında satılmaya başladığından bu yana kozmetik sever herkes ciddi takibe başladı. Makeup Revolution far paleti yorumlarına bakıldığında da fiyatına göre başarılı bir performans görüyoruz.

32li-far-paleti-flawless

İşte bugün ben de size Makeup Revolution ürünlerinden Ultra 32'li Far Paleti Flawless'ı kısaca anlatmaya çalışacağım.
Bahsettiğim gibi bu palette 32 renk var. Yapıları birbirinden farklı 32 renk. 5 tanesi mat bu farların. Diğerlerinde ise ışıltı ve sim var. Bazıları kremsi yapıda ışıltıları tam kararında.
Peki Makeup Revolution Ultra 32'li far paletinin performansı nasıl? Mat olan 5 rengin pigmentasyonu çok yok işin açığı. Ama diğer renklerde oldukça başarılı buldum pigmentasyonu.
İsterseniz bir kaç rengine bakalım.

Aşağıdaki fotoğrafta mat renkleri görüyorsunuz. Dediğim gibi üst üste uygulamada renkleri görebiliyoruz tam anlamı ile. Tozutma sorunu biraz var, kalıcılıkları da baz uygulamazsanız  kısa sürüyor bu matların. Baz ile bir kaç saat kalıyor
makeup-revolution-ultra-32li-far-paleti


Aşağıdaki fotoğrafta hafif ışıltı içeren renklerden 4 renk var, isimlerini üzerine yazdım. Bu bölümün pigmentasyonu daha iyi  Tozutma sorunu da orta düzeyde. Burada yaşadığım sorun da renklerin birbirine karışmasının güç olmasıydı. 
makeup-revolution-flawlessBurada da paletin en sevdiğim bölümünden 4 ayrı renk var. Işıltısı bol ve kremsi yapıda olan renkler. Copper Shimmer en sevdiğim bu arada. Muhteşem duruyor. Kremsi yapılarına rağmen karıştırma sorunu yaşamadım, mis gibi karışıyor. Baz ile kullanırsam kalıcılığı da beni kurtarıyor.

makeup-revolution-32li-far-paleti-flawless

Genel olarak baktığımızda özellikle indirim zamanı alıp, kullanılabilir. Çünkü yukarıda yer yere bahsettiğim gibi her yapıda ve farklı farklı renkler tek bir palette mevcut. Ayrıca Lowlite ve Highlite gördüğünüz gibi aydınlatıcı olarak kullanılabilinir. Bir de paper rengi yani paletin ilk rengi kaş altları için gayet uygun. Hem mat olması hem de pigmentasyonun az olması sebebi ile bu noktada baya bir başarılı, kontrollü uygulamaya müsait.

Makeup Revolution Ultra 32'li Far Paleti Flawless Watsons mağazaları ve yine Watsons online sitesinde satılııyor. Fiyatları da böyle bir palete göre oldukça uygun. Bu arada Flawless paletlerin çeşitleri de var. Flawless 2 Flawless 3 Flawless 4 Flawless Matte gibi. Şu sıralar bu paletlerde %30 indirim var bilginiz olsun. Yani şu anlattığım paleti şimdi alırsanız 42 Lira. Bu fiyat da gayet uygun böyle bir palet için.
Yeni bir yazıda görüşmek üzere. 
Sevgiler

makeup-revolution-ultra-32li-far-paletiDevamını Oku

Maybelline Fit Me Concealer
Merhaba

Yine bir kapatıcı/concealer deneyimi ile buradayım, Maybelline Fit Me Concealer'dan bahsedeceğim size. Uzun yıllardır göz altı sorunları ile uğraşıyorum, mücadele ediyorum. Uyku düzensizliği devam ettiği sürece de kalıcı bir çözüm bulamayacağımı biliyorum. Bu sebeple farklı kapatıcılar deneyerek geçici çözümler bulmaya çalışıyorum. Concealer, corrector deneyimlerim devam ediyor.


/maybelline-fit-me-kapatici


Son olarak Maybelline Fit Me Concealerı denedim. bu ürün bana Deneyen Bayan'ın hediyesiydi. Ürün hakkında hep olumlu şeyler duydum, okudum. Acaba bir marka/ürün algısı mı oluşturmaya çalışıyor insanlar dedim. Malum, sektör buna müsait. Merakla başladım deneyime.

İncelediğide ürünün 6 ayrı rengi olduğunu gördüm, Light 10, Fair 15, Sand 20, Medium 25, Cafe 30, Deep 35. Bendeki rengi Light 10 ve sarı alt tonlu. Biliyorsunuz ben sarı alt tonlu ten ürünlerini kendime daha uygun buluyorum. Buğday-esmer arası tenim. bu nasıl bir ten rengi tarifi ise artık:)
Light denildiğinde ürünün en açık tonu gelmesin aklınıza, baktığım kadarı ile en açık tonu Fair 15 ve pembe alt tonlu. Light 10 birebir benim tenime renk olarak da uydu. Belki gidip kendim alsam bu kadar tutturamazdım:)

Fotoğrafta gördüğünüz gibi likit bir ürün, aplikatörü sünger. Göz altlarına bırakmak için uygun ama tahmin ettiğiniz gibi yerleştirme işi için uygun değil. Bu gibi ürünleri ben sünger veya parmaklarım aracılığı ile yerleştiriyorum. Fırça ile istediğim gibi oturmuyor, bu benim beceriksizliğimden de olabilir.:) Maybelline Fit Me Concealer süngerle gayet başarılı uygulandı onu belirteyim. 


maybelline-fit-me-concealer

Kapatıcılığı bir concealer olarak ortanın üstü diyebilirim. Pudra ile sabitlendiğinde ise çizgilere dolma gözle görülmeyecek kadar az. En fazla 8 saat kullandım. Gün sonuna doğru hafif kaybolmalar oldu  Yani 8 saat bu az değil böyle bir ürün için. Uygulamadan birkaç dakika önce göz çevresini nemlendirmek daha iyi sonuç almamı sağladı. 
Ürünün en sevdiğim özelliği tenimle ve makyajımla bütünleşiyor olmasıydı yani öyle göz altında yama yama durmadı. Benim göz altlarımda bildiğiniz üzere morluklar oluşuyor ve bunları tamamen kapatmasa da tek başına uygulama ile dışarı çıkabileceğim noktaya getirdi. 
maybelline-fit-me-kapatıcı

Göz çevremde gerginlik, kuruluk veya herhangi biri irritasyona sebep olmadı. Birkaç ay önce baktığımda ülkemize henüz gelmemişti bu ürün. Şimdi var mı bilmiyorum ama instagram hesapları satıyormuş ve bir yerde 20 lira gibi bir rakam olduğunu okudum. eğer bu doğru ise performansı fiyatının üzerinde.
Güncelleme: MayBelline Fit Me Concealer artık ülkemizde de satılıyor.

Yeni bir yazıda görüşmek üzere  sizlere güzel bir hafta diliyorum. O
Sevgiler
Devamını Oku

Farmasi Glossy Oje Fr10 Violet

Merhaba
Bugün Farmasi Glossy Oje Fr10 Violet ile geldim. Renk gördüğünüz gibi violet yani oje ve rujlarda ben benim en sevdiğim renk. Bu renk kaç ruj ve ojem var inanın bilmiyorum. Neyse biz geçelim Farmasi Glossy Oje Fr10 Violet'i incelemeye.

/farmasi-glossy-oje-serisi

Gördüğünüz gibi muhteşem bir renge sahip bu oje. Farmasi Glossy Oje Serisi'nin en önemli vaadi 7 güne kadar kalıcılık. Hatta bir Farmasi temsilcisinin sitesinde top coat ile 15 gün dayanabilir diye yazıyordu. Ben daha öyle bir oje görmedim kullanmadım tabi o ayrı. 
Bu ojenin yapısı fazla akışkan değil, fırçası da uygulama için gayet uygun. Ve gördüğünüz gibi parlak bitişi var serinin adından da anladığınız gibi, sim değil tabii.

Sadece sağ elime top coat kullandım sol elime kullanmadım. İki türlü de kalıcılığı kontrol etmek istedim. Çok fazla top coat insanı değilim bu arada belirtmiş olayım. Kalıcılığına dönelim; top coat sürdüğüm tırnaklarım 3.gün soyulmaya başladı, sürmediğim tırnaklarım ise 2.gün bitiminde. Yani bende öyle 7 gün 15 gün filan kalmadı. Bu benim için önemli mi? Tabii ki hayır! Yeri geliyor her gün ayrı oje kullanıyorum ancak hafta başı ojeyi sürüp mesai günleri bitene kadar aynı ojeyi kullanmak isteyenler var, bunu bildiğimden bu detayı vermek istedim.
Kuruma hızı normal, çıkarırken de tırnak etlerine parmaklara filan bulaşmıyor. 

/farmasi-glossy-oje-serisi

Farmasi Glossy Oje Fr10 Violet hakkında söyleyeceklerim sanırım bu kadar.  11 ml olan Farmasi Glossy Oje serisinin fiyatı normalde 10 lira. Ancak şu sıralar 4,90 gibi bir fiyata satıldığını gördüm bir sitede, yani indirimdeymiş.
Siz bu seriden oje kullandınız mı?
Yeni bir yazıda görüşmek üzere. 
Sevgiler
Devamını Oku

I Heart Blushing Makeup Hearts Bronzer Hot Summer Of Love

I-heart-bronzer-hot-summer-of-love


Merhaba
I Heart Blushing Makeup Hearts Bronzer Hot Summer Of Love olsun mu bugünün ürünü? Hazır yaz geliyorken biraz bakalım, nasılmış, nasıl kullanılıyormuş göründüğü kadar şirinmiymiş? Siz adında bronzer kelimesi geçtiğine bakmayın. Aydınlatıcı olarak da kullanırsınız, allık olarak da...Hazır anneler günü indirimi de devam ederken bir kaç şey yazayım I Heart Blushing Makeup Hearts Bronzer Hot Summer Of Love hakkında.
Ürün 10 gr sağlam bir karton ambalajda satışa sunulmuş. Şekli gördüğünüz gibi kalp ve inanılmaz şirin görünüyor. Üç ayrı renk ve işleve sahip. Renklere bakalım. Aşağıda dağıtılmış ve dağıtılmamış hallerini görüyorsunuz.En açık rengi henüz dağıtılmadan bakıldığında pudra gibi duruyor farkındaysanız ancak dağıtıldığında ışıltılar ortaya çıkıyor.  Açık renk tenliler bu bölümü highlighter olarak kullanabilir ben göz makyajımda kullandım mesela o en açık rengi:) Devam edelim; ortadaki renk yine ten rengine göre değerlendirilmesi gereken bir renk. Açık renk tene sahip olanlar allık olarak değerlendirebilir ışıltısı da baya fazla onu da belirteyim. Allıkta ışıltı sevenler için tabi. Ben o bölümü aydınlatıcı olarak kullandım. En alttaki ve en koyu olan renk ise bronzer ama herkes ışıltılı, yani bu kadar ışıltılı bronzer kullanmak ister mi onu bilemedim, yanıyor. Ben bronzer olarak kullanmadım mesela. Allık fırçamı ürünün tüm renkleri üzerinde gezdirip allık olarak kullanmak en çok tercih ettiğim uygulama şekli oldu. Laf aramızda göz makyajında da oldukça güzel sonuçlar alabilirsiniz.
I Heart Blushing Makeup Hearts Bronzer Hot Summer Of Love fırınlanmış bir ürün olduğundan tozutma uçuşma sorunu yok diyebilirim. Kalıcılığı gün boyu olmasa da uzun süre gidiyor. Siz yine de kullanırsanız yanınıza alın, sonuçta küçücük bir ürün atın çantaya:)
I Heart Makeup ürünlerini Watsons mağazaları ve online sitelerinden bulmanız mümkün. İndirimde denk gelirseniz tadından yenmez.
Bu arada bu üründen bronz tende beklediğim performans çok daha fazla. Bu anlamda yazıyı güncelleyeceğimi de belirteyim.
Yeni bir yazıda görüşmek üzere.
Sevgiler

Not: Bu güzel ürün bana Blogluyorum sahibesi Gökçe Bağtır'ın Hüzün Sarısı ile Hediyeleşme 4 etkinliğimde bana hediyelerinden biriydi.

I-heart-blushing-makeup-hearts-bronzer-hot-summer-of-love


Devamını Oku

Wet n Wild MegaLast Rujlar

wet-n-wild-megalast

Merhaba

Yeni bir kozmetik ürünü haftanı ilk günü buluştuk sizinle. Wet n Wild MegaLast Rujlar bugünün irdelenesi ürünleri.

Wet n Wild ürünlerini genel anlamda başarılı buluyorum aslında, özellikle fiyat performans karşılaştırması yaptığımda. 

Şimdi geçelim rujun özelliklerine renklerine ve yapılarına.


Fotoğrafta gördüklerinizin tek kat olduğunu belirterek başlıyorum. Ortak özellikleri olarak uygulama yaparken rahat sürülebilen rujlar olmadığını söyleyebilirim. Yani yağ gibi kaymıyorlar. Ama renkleri çok iyi yansıtıyor. Tek kat uygulamada bile çok net görebiliyorsunuz. İki veya üç kat uygulama yaparsanız daha koyu görünüyor ve su içtiğiniz bardakta kalıyor zaten o bakımdan tek kat yeterli. Kalıcılık süreleri için 4 saat deniliyor. Yemek içmek durumu olmazsa evet yaklaşık 4 saat kalıyor.
İçinde Hyaluronik mikro, Q10, A ve E vitaminleri var.

E914C Mocha Licious

Fotoğrafta her ne kadar bordo gibi dursa da kahverengi bir ruj. Uygulama esnasında diğerlerine göre daha zor uygulanıyor ama duruşu çok hoş.

E912C İn The Flesh


Seri ilk çıktığında Mac Mehr ruja benzetildi. Ama ben yapısını benzettim sadece renk olarak bana kalırsa açık bir fark var arada. Bu benzerliği de şu an adını hatırlamadaım fazla takipöisi olan bir blogger söylemişti ve dağılmıştı söylenti. Bendeki Mac Mehr bitti ama onu tekrar almam bunu alırım:) Rujun sürüm zorluğu orta. Diğer özellikleri zaten yukarıda ortak özellik olarak belirttiğim gibi.

E904B Rose Bud
İsmine gül tomurcuğu denmiş olan bu renk adının hakkını veriyor gibi siz ne dersiniz. Burada gördükleriniz içinde sürümü en kolay olan ruj. Pembe ve tonlarından hoşlananlar için bence gayet başarılı bir renk.


Bu renklerin hepsi benim kullanabileceğim renkler ama 912C İn The Flesh kesinlikle tekrar alınacak. Her mevsim kullanabileceğim bir renk.
Fiyat performans değerlendirmesi derseniz, koşun alın diyebildiğin nadir ürünlerden oldular kendileri:)
Serinin 902C Bare it All rengi de çok hoşuma gitti onu da bulursam alacağım.
Son olarak bu seride en sevmediğim durum herkesin en sevmedi durum. Yani ambalaj sorunsalı. Kapakları düşüyor, ruj yuvasından çıkıyor kapağa bulaşıyor. Rujlarımı oldukça dikkatli kullanırım ama şu an benden fotoğraf isteseniz size fotoğraflarını çekemem; çok kötü hale geldiler 1.5 ayda. Bu anlamda Wet n Wild MegaLast Rujlar raflarda farklı ambalajlarla görmeyi dileyenlerdenim.
Wet n Wild ürünlerini Gratis Mağazaları'nda bulabilirsiniz.
Sevgiler


Devamını Oku
Responsive Blogger Tema Tasarım : Sosyal Medya Kafe
Hüzün Sarısı COPYRİGHT © 2014 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.